SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.

The Artist izle

The Artist izle
Puanla:
0 / 10

-The Artist 2011 2012 Fransa,Belçika / Türkçe Altyazılı-

Sinema sanatı 1920'lerde teknolojik bir devrimle buluştu ve filmlerin içine artık "ses" de eklenmeye başladı. Sessiz sinemanın en gözde oyuncusu George Valentin bir anda popülaritesini kaybeder. Onun yanında sürekli boy gösterip ünlü olmaya çalışan Peppy Miller adlı kadın ise bu fırsatı lehine çevirmeye çalışacaktır. Tarihin en iyi filmleri arasında yerini alan ve alışılmış yapımlardan çok farklı bir film olan Artist; sessiz sinema sanatının son bulduğu dönemleri yeniden canlandırarak bir saygı duruşu sergiliyor. 3 dalda Altın Küre Ödülü ve Cannes Ödüllleri dahil toplamda 39 ödüle layık görüldü. Diyalogların çok az olduğu ve tamamen 1920'li yıllardaki teknolojiye uygun çekilen film için yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler. HATIRLATMA: Film Siyah-Beyaz teknikle eski teknolojilere uyum sağlayarak çekilmiştir. Arka fonda sürekli müzik bulunmaktadır ve oyuncular arası diyalog mevcut değildir.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

Fragman:

HAK SAHİBİ FİRMADAN GELEN TALEP DOĞRULTUSUNDA, FİLMİ SİTEMİZDEN TAMAMEN KALDIRMIŞ BULUNMAKTAYIZ. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

54
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

53 Yorum sayısı
1 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
48 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
yorumcu

hiç konuşmadan sadece mimiklerle bir film nasıl yapılır,bütün duygular nasıl ifade edilir??gerçekten şaşırmamak elde değil…film güzel demek bu filme saygısızlık olur..iyi bir sinemaseverin bu filmi arşivleri arasına alması gereken bir başyapıt….

Sofiya

ya bende beyenemedim bu filmi.oskarlik bir filmmi bu allah askina??benden otru zaman kaybi

Boğazın yargıçları

Ve topluca izlemiştik arkadaşlarla, şuanda konuşamıyoruz çok mutluyuz ve konuşmayı hiç düşünmüyoruz, şiddetle tavsiye ederiz, özellikle bayanlar, saygılar.