BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Oyunun Sonu izle

Puanla:
0 / 10

-Margin Call 2011 ABD / Türkçe DUBLAJ-

107 yıllık bir banka, müşterilerine yüksek karlar sağlayan tahviller satmaktadır. Ancak bu kağıtlar oldukça riskli olmasına rağmen müşteriler bu konuda bilgilendirilmez. 2 broker, bu riskleri tesadüf eseri gözler önüne serer ve bankanın üst yönetimi anında toplanır. 24 saat içinde yapacakları 2 seçenek vardır; ya müşterilerini kazıklamaya devam edip bütün paralarını ipotekleyecek; ya da Wall Street içinde yok olup gideceklerdir. Ünlü oyuncuların bir araya geldiği ve gerçek bir öyküden alınarak beyazperdeye aktarılan film, kapitalist düzendeki kırılganlıkları ve her an suistimale açık bir sistem olduğunu gözler önüne seriyor. 2012 OSCAR Ödülü adayı olan; onbinlerce insanın hayatını karartan olayın anlatıldığı filmi VizyonFilmizle.org olarak sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. NOT: FİLMİ ALTYAZILI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

9
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Tozmik

İyi film.daha önce Finans Brokerliği yapan biri olarak az çok anlıyorum.Özellikle Borsa olaylarını.o yönden sevdim.ama anlamayan için çok sıkıcı gelebilecek bir yapım.

black or white

vahşi kapitalizm eseri !!
sıkılanlar olabilir ama anlatılmak istenen konu doyurucu..

REDBUL71

SEYREDİN,TŞK ADMİN…

Dogan Demir

Cok önemli ve komplike bir konuyu ele almis ama sorunun etrafinda dolasmis. Cesur bir film degil. Birkac yerde laf arasinda konuya dokundurup gecmis sadece. Buna ragmen izlenmeye deger önemli bir film. Sorun sudur. Kapitalizm (filmde de tarihleri verildigi gibi) devresel ama düzensiz araliklarla bunalimlar yasar. Bu bunalim tümüyle yapisaldir. Bu sistem krizlerle yenilenir ve krizlerden beslenir. Krizler sermaye hareketlerinde ciddi kaymalar, depremler, heyelanlar vs yaratir ama kaybeden hic degismez: emekci ve yoksul halk hep kaybeder! Filmde de buna göndermeler var. Günümüz kapitalizminin en önemli ayaklarindan biri borsalardir. Paradan para kazanmak demek olan borsa hareketleri parayi üretimden cekip spekülatif kazanc yollarina… Read more »

mehmet

güzel, para para para, işte gerçek, seyredilmeli

AwayFromLifé

sıkıcı değil izlenmeye değer 10/6.5

nida

Kaiteli bir flim. Oskar alabileceğini sanmıyorum. Detaysız. Bir kaç kelimenin etkisini hissettirmeye
çalışmışlar gibi: Zengin olmak için zeki olmak gerekmediği vurgulanıyor. Kurban seçme ve
pozisyonları…İyi Bir flim. İzlemeye değer..

biyolog_tuba

beğendimm…….

başkan

admin Apocalypto filmini koyarmısn…