BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.


Uygunsuz Gerçek izle

Puanla:
0 / 10

-Uygunsuz Gerçek / An Inconvenient Truth 2006 ABD / Türkçe Altyazılı-

Clinton dönemi ABD eski Başkan Yardımcısı Al Gore, küresel ısınma sorunu üzerine, sarsıcı bir belgeselle beyazperdede. Küresel ısınma sorununun dünyayı beklenenden daha kısa bir süre içerisinde, ne tür felaketlere götüreceği üzerine önemli tespitler yapan film, Al Gore’un bu konuyu gündemde tutma çabaları üzerinden ilerliyor. Küresel ısınmanın neden ve sonuçlarının anlatıldığı yapım için yorumlarınızı bekleriz. İyi seyirler.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
insan

admin lütfen partların ve linklerin hepsini düzeltin çalışmiyo

Admin: Film Yenilenmiştir.

sosyalci

Dünyayı en çok kirletenler Amerikalılar ve bunu engellemek için hiç bir şey yapmıyorlar. Bir- iki iyi niyetli insanın çabasıyla olmaz bu iş. Önce Amerika Kyoto sözleşmesini imzalasın. Tabii Türkiye de. Biz de Avrupa’da çevreyi en fazla kirleten ülkelerdeniz. Türkiye abisi Amerika ne zaman imzalarsa ancak o zaman imzalar sözleşmeyi.Bunların haricinde film olaya dikkati çekecek ölçüdeydi, yararlaydı. Özellikle bir öğretmen olarak öğrencilerin izlemesi gerektiğine inanıyorum.

ksk1912

Bu belgesele hakettiği değeri ve ilgiyi göstermeyen zavallı ülkemin aziz milleti,hayatın gerçeklerini değil , başkalarının gerçeklerini alkışlamakla meşgul olsa gerek..

ksk1912

Bilnç kavramını yakalamış bir adamın çevresine ve dünyasına olan sorumluluğunun en güzel hali bu belgesel olsa gerek..İşte yanlış olanın kendi ülkesi dahi olsa eleştirmek böyle olmalı..Her yanlışı yandaşcılık zihniyetiyle veya yanlışı dahi savunmayı vatancılık sananlara en güzel yanıt bu belgeselle verilmiş..Tarafsızlığı,cesurca anlatımıyla, yer yer mizanselliğiyle işte gerçek “10 ” numara yakıştırmasını hakeden bir belgesel..

bir sinema sever

Bu filmi cevrenizdekilere “zorla da olsa” seyrettirin.
Tekrar gundeme getirenlere sukran duyuyoruz.