BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Yargısız İnfaz / Présumé coupable 2011 Fransa,Belçika / Türkçe Altyazılı-

Marécaux, sıradan bir aile babasıdır. Fransa'da yaşadıkları kasabada çocuklara karşı cinsel istismar suçu işledikleri gerekçesiyle 12 kişiyle birlikte göz altına alınırlar. Fakat Marécaux'un bundan haberi bile yoktur ve işlemediği bir suç yüzünden ağır suçlamalarla karşı karşıya kalır. Karısıyla birlikte bu yargılamayı tersine çevirecek bir yol arayacaktır. Fransa'da geçen ve gerçek hayattan alınan filmde, Outreau davası olarak bilinen bir yargılama Fransız hukuk tarihine kara leke olarak geçmiştir. Büyük hataların yapıldığı ve masum insanların suçlanarak literatüre geçen bir dava olan Outreau, bu filmle birlikte beyazperdeye aktarılıyor. VizyonFilmizle.org olarak bu yapımı sizlere altyazılı sunuyor ve konu ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE NEDEN YORUM YAPMIYORSUNUZ?

UNUTMAYINIZ; BU SİTE SİZİN YORUMLARINIZ SAYESİNDE AYAKTADIR. LÜTFEN İZLEDİĞİNİZ FİLMLER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIN.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail,skype): [email protected]

17
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

  Subscribe  
Bildir
HHK

Filmin başından sonuna kadar bir acıma ve öfke duygusu içerisinde oldum. Film bitti ve hala aynı duygular içerisindeyim.
Adalet denen şeyin yokluğunda insanların ne tür acılar çekebileceğini betimlemiş, başroldeki insanın yerine kendinizi koyduğunuzda sizi inanılmaz bir karamsarlığa itecek olan bir film.
Filmin sonunda “Pardon” filmini hatırlayacaksınız, biraz tebessüm edeceksiniz, sonra küfredeceksiniz.
İyi seyirler…

mistral

emeğine sağlık dostum..

solarstone

Taner arkadas aydin’in ne demek oldugunu bilmiyo galiba veli kucuk le Tuncay Ozkan gibi insanlari ayni kefeye koyuyo biraz daha okumasini tavsiye ederim beyni acilir.

adamın dibi

yani bu film insana şu lafı söylettiriyor: Adaletini s……. dünyaaa

alp arslan

Iste medeni adalet…Baska sorum yok hakim bey…

Neler oluyor hayatta.Bu gercekten etkileyici bir film veya belgesel…Artik neyse.

mete

ggg..peki bunu bir hayat kadını yaparsa ?;) o zmanadamı delile gerek yok…yada kendini bilmez intikamcı bir yeni yetme ? …..bence o bir seneyi o kadar kolay vermezler.

film izlenir …sürüklüyor…

ggg

ergenekona benzetenleri anlamak mümkün değil 😀 ama yasalar böyle dünyanın bi çok yeri bi yana türkiyede 17 yasında bi kız falanca kişi su zamanda falanca yerde elle ve sözlü tacizde bulundu diyerek karakola gitse yada savcılığa suc duyurusunda bulunsa enaz 1 yıl tutuklusunuz beyler! delile kanıta gerek yok aksini ıspatlayamadığınız takdirde de büyük ihtimalle hüküm giyersiniz….

Tek solukta izleyebiliceğiniz bir filim, somut verilere dayanmadan verilen gözaltı süresi ve herşeyin yalan cıkmasına rağmen verilen mahkumiyet kararı trajikomedi halini alıyor.
İnsan haklarında “masumiyet karinesi”nin nasıl ihlal edildiğinin en güzel örneği..
İyi seyirler..

alp arslan

Arkadaslar filmi seyreden varmi?Filmden ne haber?Disarda yeterince film seyrediyoruz, ordaki seneryoyuda kimsenin hatirlatmasina gerek yok , biliyoruz.Kactik geldik suraya bir nefes alacagiz cok gormeyin haa…Film iyi mi?Seyredeyim mi?

Filmin isminin,Ülkemizde neleri çağrıştıracağını öngöremeyenlerle aynı siteyi paylaşıyoruz..Filmin ismini birlikte tekrar okuyalım..”Yargısız İnfaz” ..

gerard

yahu arkadaş kimlerle bu siteyi paylaşıyoruz, fetih filiminde ki yorumlarda abdestten bu filimde
haberallardan ,SİZ NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ ARKADAŞ.

önder bey sizden ricam yorumları denetlerken FİLİM hakkındaki yorumları eklerseniz kimse birbirine
bir yerlerden vurmanın peşine düşmez .

alican

Arkadaşlar burası siyasi tartışmaların yapıldığı bir platform değil. Film için yorum yapın lütfen.

upssss

bariz empoze duygusu ağır basmış yorumlarda:) hayatınız olmuş işler güçler…..

Katliam yapanların , çocuk tecavüzcülerinin salıverildiği,faili meçhullerin bir numaralı sanığı için çiftlik gibi cezaevi yapıldığı ülkemde..Mehmet Haberal aydın değil deniyorsa..Henüz basılmamış kitabı için insanlar cezaevindeyse..Bu Ülke tımarhaneye dönmüş demektir..

Sürükleyici bi film tavsiye ederim

tuncay özkan m. haberal yalçın küçük veli kuçuk ve diğerleri aydınsa vah memleketin haline.

ERCAN YILMAZ

ülkemizdeki son dönemlerindeki ergenekon balyoz gibi davalarda gördüğümüz adaletsizlik gibi büyük bir skandal yaşanmış çok acı bir olay izleyin ve içeriye atılmış ulusalcı aydınların yaşadığı acıyı daha iyi anlayın