SİTEMİZİ YENİ TASARIM VE ALTYAPIYLA BEĞENİNİZE SUNUYOR, GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUZ.
Nunta Muta – Silent Wedding izle
Puanla:
0 / 10

-Nunta Muta / Silent Wedding (Sessiz Düğün) 2008 Romanya,Lüksemburg,Fransa / Türkçe Altyazılı-

1953 yılında, komünist yönetim altındaki bir Romen köyünde genç çiftler evlenmektedir. Eğlencenin dorukta olduğu ve acı olayları bile gülerek karşılayabilen bir halk, Sovyet lideri Stalin'in ölümüyle ulusal yas ilan edilmesi sonucu eğlenmeyi bırakır. Bu sırada düğüne müziksiz ve çalgısız devam edecek olan insanlar, ilginç bir düğün yaşayacaklardır. Herşeyin ve eğlencenin hazır olduğu bir düğünde, son anda alınan haberlerden dolayı müziğin yasaklanması ve ona bağlı gelişen hem komik hem de dramatik olayların anlatıldığı film, doğal oyunculukları ve sıcak kurgusuyla dikkat çekiyor. VizyonFilmizle.org olarak bu yapımı sizlerle paylaşıyor ve yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

28
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

28 Yorum sayısı
0 Cevaplar
0 Takipçiler
 
En ilgi çeken yorum
En sıcak yorum başlığı
23 Yorumcu sayısı
  Kaydol  
Bildir
piti

Filmi seyredemiyoruz hata veriyor

ADMİN: MEVCUT İZLEME SEÇENEĞİ SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR. İZLEYEBİLMENİZ İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLARAK OTURUM AÇIN, DAHA SONRA FİLMİ BU SAYFADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

demet

çok başarılı ve komik bir film..romanya ülke siyaseti ve toplumsal sorunları ele alan yapımlarıyla sinemasını besliyor..bana göre arşivlik bir yapım..

atlantique

siyasi bakmayın olaya.komünist biri de gayet sevebilir filmi.at gözlüğüyle bakmamak lazım.

raskolnikov

son zamanlarda izlediğim en iyi film!sade ve gerçekçi!dram ve komediyi çok iyi harmanlamış!romen sinemasını tebrik ederim!izleyin!..

filmkolik

hayatımda izlediğim en güzel komedi&dram filmiydi kesinlikle sıkılmadan izledim ..

ya beni bu avarell yandaşları ve tozmik bagımlıları bayılttı.ben film hakkında yorumları görmek istiyorum her kaale alınacak fim yorumlarında saçma sapan muhabbetler.nedir beyler alıp veremediğiniz.ffilmi komple anlatmadan yorumlarınızı görmek üzere bakıyorum ama bu yorumlardan sonra izleyesi gelmiyor insanın zaten.tozmik kardeşe bazı yazılarında katılmasamda yinede önerilerle dolu karşımıza çıktıgı için iyi niyrtli buluyorum,avarelll kardeş sen neyin peşindesin adam kimsenin bilmediği seçme filmler gönderiyor tamam tarzı ukalaca gelebilirde bize ne.seç begen izle bu sitede hertürlü dünya sineması örnekleri var.uzak doğusu avrupası yerlisi amerikanı komedisi korkusu….birsürü seçenek var başka sitelerde bunlar yok.çeşitlilik mükemmel.dublajlı orjinal seçenekleri var.buraya katlı veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum öncelikle,tozmik gibi… Daha fazlası..

Mavi

Komünizm diyenler,Irakta 10 yıldır işgal edip 1 milyondan fazla insanı katleden Emperyalist ABD,İsrail ve onların taşeronları Irak a katliamlar yaparak bağımsızlık ve demokrasi mi getirdiler

pscivore

Onca zırvalığın arasında uzun zamandır izlediğim sinemanın büyüsünü en güzel şekilde yansıtan filmdi diyebilirim. Aklımadan çıkmayacak bir şahaser…

sosyolog

trajikomik bir film, her şeyiyle çok güzeldi, birilerinin içinde bir duygu, bir inanç, bir sevgi, bir ölüm varsa bunu ne yaparsanız yapın tutsak edemezsiniz, sessizce olur düğün gibi… teşekkürler admin…

Admincim, 2007 yapımı “Siz Yaşayanlar” (You, the living) ve 2006 yapımı “Soap” isimli Danimarka filmini yayınlarsan sevinirim teşekkürler…

Admincim, 2007 yapımı “Siz Yaşayanlar”(You, the living) ve 2006 yapımı Red Road filmlerini bulup yayınlarsan çok sevinirim.Teşekkürler…

adamın dibi

boş yorumlar yapmayın bee adam gibi filmi eleştirin yoksa susun. biz de yorum sayısına bakınca filme yapılmış zannediyoruz. karşımıza çıkan ise boş muhabbetler

KaRTaLiZMa

akılları sıra komünizmle “şakşak” geçerek karalama amacı güden basit bir film… ne denilebilir ki insanoğlu özellikle de biz Türkler hep öcü gibi görmüşüzdür komünizmi.. “dinsizlik, diktatörlük” en cahil adamın bile ağzındadır komünizm denilince… içinde bulunduğu adı sözde Cumhuriyet olan ülkemizin aslında diktatöryal bir demokrasiyle yönetilen insanları.. izleyin bu filmi tam sizlik..!

cribRosa

çok güzeldi. böylesine eleştirel ve dramatik bir hikayeyi keyifle,eğlenerek izledim.teşekkürler admin.

Sevgili admin polemikten kaçının diyorsun da bu tozmikle polemiğe giren yok zaten sen bu sözleri tozmik’e gönder, yani polemikten kaçınma konusunu, dikkat edersen onun yorumlarının bazılarını yayınlama diyenler tozmik polemiklerinden ve egomanyak hallerinden bıkmış olanlar. Tozmik’e bir tek laf yok biz artık buraları bu şekilde meşgul etmesin diyince polemikten kaçının:))) Anlıyorum seni ve idareci tavrını ama sen de anlayışlı ol biraz, tozmik önerilerini mail üzerinden yapsın sen de filmin altına teşekkür et bitsin gitsin. Biz bu adamın sürekli böbürlenen, insanları aşağılayan, film yorumu hariç her türlü akıllı olun, yok bana şükredin, ben önermeseydim siz bulamazdınız vs. şeklindeki yorumlarını çekmek zorunda… Daha fazlası..

VOOODOO isimli yorumcuya katılıyorum, tozmik’in kişisel sahnesi oldu yorum kısmı alt alta 4 yorum saçma sapan o da sırf bu filmde. Bu kişi tozmik olur avarell olur her kim olursa olsun egosal saçmalıklarla dolu yorumlar irrite ediyor izleyeni, teşekkür edesim varsa da etmiyorum kınıyorum çünkü ne yapmaya çalıştıkları belli. Önce kendini övüyor, ardından yorumunun da yorumunu yapıyor o da yetmiyor paranoyak cevap vermelere giriyor saçmalıklar silsilesi… (admin: lütfen polemikten kaçının çok rica ediyorum)

VOODOO

Admin bey rica ediyorum filmlerin altından şu boş yorumları silin Film izlemek için sitenize giriyorum özenle hazırlanmış bir site sağolun fakat fil hakkında yorum okuyacak oluyorum sureklı tartısmalar yer alıyor yanı buna bı engel olursanız sevınırım…

ADMİN: DİKKAT EDECEĞİM, TEŞEKKÜRLER.

seherustun

muhteşemdiiii, önerene, hazırlayana, sunana binlece teşekkürler…

tarbaba

Tolgacım,özellikle izle ve fikrini bana cönder.

tozmik

admin son tozmik yorumunuda ben yazmadım.bu şahsı engelle.niyeti kötü çünkü anlaşıldı.antitozmik yapıo olabilir.yada onun kafasında biri.niyetin ne son yorumu yapan şahıs?

ADMİN: MAİL ADRESİNİZİ SÜREKLİ AYNI GİRİN, YORUMLARDA TANINMA AÇISINDAN PROBLEM OLMAZ BUNDAN SONRA.

Nick Yaziniz

avarell… Kişisel anlama ben Şahsi görüşümü belirttim .

calico

BAŞYAPIT

farklı bir filmdi. ama izlenilebilir. izledim hoşuma gitti.

avarelll

avarelll kadar taş düşsün kafana inşallah.elalemin sitelerinde egolarını tatmin etmeye çalışan kompleksli şahsiyet..

tozmik

Admin ikinci yorumu ben yazmadım.aynı nickte biri.hayranımmı yoksa nefret edenlerdenmi bilmiyorum ama.genelde nefret kitlesi daha fazla.özellikle antitozmik ve avarell.

tub

admin, johnny deep in dark shadows adli filmini yayınlarsan çok sevinirim teşekkürler

nick yazınız

son olarak söylemek istediğim Bir şey var Admin bu tarz filmler varolduğu ve izlendiği sürece hep bagımsızlık varolucaktır saygılar…

tozmik

evet.Romanya’dan gelen bu mütevazi önerimi dikkate aldığı için admine tşkkür ediyorum.sizlerle bu filmleri adminle elbirliği verip buluşturmaktan son derece mutluyum.bu durumdan rahatsız olanlarıda hala anlayabilmiş değilim.Film komüzmin hüküm sürdüğü yasaklarla dolu Romanya’yı ve bundan nasibini alan düğünü konu alıyor.