BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Sınırsız Kentte / En la ciudad sin límites 2002 İspanya,Arjantin / TÜRKÇE DUBLAJ-

Büyük bir şirketin patronu olan Max, hastalığından dolayı Madrid'deki evinden Paris'te bir hastaneye geçiş yapar. Eşi dahil olmak üzere tüm ailesi çevresinde toplanmıştır. Arjantin'de yaşayan küçük oğlu Victor da, aile yaşamından uzak olmasına rağmen babasını ziyarete gelir. Ziyareti sırasında babasının çevreden gizlemeye çalıştığı bir sıkıntısı olduğunu keşfeder. Ona yardımcı olabilmek için, yaşamının son dönemini iyi bilmediği adamın öyküsünü baştan keşfetmek zorunda kalacaktır...Goya Ödülü sahibi latin filmi, geçmişinde bir çok hata yaptığını düşünen bir adamın hastalığı ağırlaşınca ağır ağır ölüme yaklaşmasını konu alıyor. VizyonFilmizle.org olarak bu filmi sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: SUPPORTER)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Venedik

Bunaltıcı bir sıkıcılığı var filmin.

Mr.Nobody

Gerçekten gizemi içinde sımdıkı tutmayı başaran bir film. Sonlara doğru kendinizi duygusal anlamda garipsemelerle birlikte bir suya atılan taş gibi etrafına halkalar saçan düşüncelerinizle başbaşa bulabilrisiniz. Dramatik bir senaryonun gerilim ve soru işaretleriyle harmanlanması zordur ama bunu başarmışlar. Zaten son vuruş filmin güzelliğini artırıyor. Konserde şarkı söyleyen bir sanatçıyı düşünün, şarkının sonuna gelmiştir ve herkes duygularını resmen onun o şarkıyı nasıl bitirdiğine göre dışa vuracaktır… İşte her dalda olduğu gibi sinemada da bu böyledir… Oyüzden sonunda noktayı şaşırtıcı bir şekilde koyan filmler her zaman beğenimi kazanmıştır. 10/7 verdiğim filmi izlerken iyi seyirler dilerim. Tabiki bu arada emektarlara da teşekkürlerimizi unutmayalım…… Read more »

GG

Çok acıklı ve çok güzel bir film…