BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Fahrenheit 9/11 izle

Puanla:
0 / 10

-Fahrenheit 9/11 2004 ABD / Türkçe Altyazılı-

Bir önceki Amerikan hükümetinin yaptığı icraatları ve dış politika zaaflarını ele alıp, başkan Bush'u yerden yere vuruyor. Irak savaşının bahanelerini 11 Eylül saldırılarının arka planını ele alarak hükümeti o dönemlerde zor durumda bırakan yapımı VizyonFilmizle.org olarak sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

10
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
mchtrhn

oliver stone-amerika’nın gizli tarihi adlı 10 bölümlük belgeseli izlerseniz 2. dünya savaşından sonraki tüm başkanların aynı olduğunu ve amerikanın zulmünü ,vahşeti ni görürsünüz.vahşi abd tarihteki en ilkel devlettir

HuLk

İzleyin abi izleyin diger filmleride izleyin ama bunu canla basla izleyin dinleyinnn yazıklar olsunnnn…

muku

No End In Sight ( Bitmeyen Savaş, Irak ) izlemenizi tavsiye ederim

Casperito Lavanta Akwa

admin film yook

ADMİN: BİR SIKINTI GÖREMEDİM, ÇALIŞIYOR ŞUAN TEKRAR DENER MİSİNİZ.

yaşayan efsane

işte modern çağın deccalı söylenecek bişey kalmıyor bence

selin ayda akman

Belgeseli ne kadar az insanın izlediğini farkedince, bir kez daha yazmalı dedim!! Öncelikle, şunu unutmayalım, 11 Eylül saldırısının, asla ve asla gerçek bir terör saldırısı olmadığını, tamamen planlandığını, uçakların çarpma anlarından önce, kulelerde bir çok patlama olduğunu ve kuleyi yapan mimar ve mühendislerin verdiği bilgiler sayesinde, çarpan uçakların bu kuleleri yıkmaya yetmeyeceğini, o gün kulelerde çalışan Musevilerin işe gelmediğini, sözde terörist olarak gösterilen uçaktaki Arapların halen yaşadığını vb. vb. birçok şeyi biliyoruz!!! Moore’un yanılgısı burada!! Bu planlanmış ve halen devam eden bir PARAYI YÖNETEN LORD’ların saldırısıdır!!! Ülkemizin haline bakarsak, aslında aptalllaştırılıp, korkutulan Amerikalılardan hiç de farkımız olmadığını anlarız!! Yoksa bir… Read more »

ysmngkche

Aman Allahım! Yıllardır aradığım izlemeye can attığım en cesur belgesel. Nihayet Admin Nihayet! Sonsuz Teşekkürler! Hiçbirşey beni bu belgeseli izleyebilmek kadar mutlu edemezdi. İzleyin İzleyin Tekarar izleyin! Michael Moore’un bütün belgesellerini izleyin evet Selin Ayda ağzına sağlık aynen her satırına katılıyorum yorumunun. Michael Moore gibi bir cesur yüreğin tüm belgeselleri izlenmeli-izlettirilmeli. İnsanım diyen neler olduğunu sorgulayan gerçekleri merak eden her insan evladını izlemesi gereken gerçek bir Amerikan belgeseli. BÜtün ülkelerin ve toplumların büyük ders çıkartması gereken bir maden elmas değerinde belgeseldir. Ne yazık ki 2004 yılında değil de 2013 yılında izleyebilmiş olmak ayrı bir eksiklik ve utanç benim için. Aşağılık… Read more »

selin ayda akman

İzleyin! İzleyin! Tekrar izleyin!!! Hatta Michael Moore’un tüm belgesellerini izleyin!! İzleyin ki, kandırılmanın verdiği öfkeyle, zavallı insanlara yapılanlara sessiz kalmayın, kalmayalım!! Bir avuç zengin aileyi ve onlara bağlı köleleşmiş emperyalistleri tanıyalım ve neler yaptığını bilelim ki, artık akıllı olalım!! Thrive belgeselini de izlemenizi şiddetle öneririm!! Sitede var.

Yıldız

Fahrenheit 9/11, ABD’nin Irak savaşına neden bu denli istekli olduğu sorusuna kendince bir yanıt veriyor. Yanıt, “bir kısım” kapitalisti, asıl olarak silah ve petrol tekellerini ve özel olarak da bunun bir parçasını oluşturan petrolcü Bush ve ailesini adres gösteriyor. Filmde ABD’nin toplumsal yaşamından birçok kesit aktarılıyor. ABD hakkında yanılsamalara kapılanlar açısından bunlar gerçekten de çarpıcı görüntüler. Film, Bush yönetiminin ABD’nin Irak’a yönelik emperyalist saldırı ve işgal kampanyasının propagandif temelini yerle bir ediyor. Bu savaşın Irak’ı özgürleştirmek için yürütülen bir savaş olmadığını, Irak halkının esir edilişinden sahnelerle gayet açık olarak ortaya koyuyor. Irak’ta olduğu iddia edilen kimyasal-biyolojik ve nükleer silahların asla… Read more »

chowalye

Tüm vizyonfilmizle.org ailesinin,sinemaseverlerin,bizi fimlerle buluşturan değerli adminin,rüyalarınızı süsleyen filmlerin yüreğinizde bıraktığı lezzet tadında güzel bir yıl diliyorum,hepinize mutlulular dolu nice seneler diliyorum…