Kabuslar Evi Serisi Film izle (Çağan Irmak) | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

Kabuslar Evi, Çağan Irmak'ın 13 bölümden oluşan korku-gerilim hikayeleri anlatan serisinin adıdır. Her bölümde Kabuslar Evi adının yanında anlattığı hikayenin adı yer alır. Hikayeler genelde kısa film tadında olsada 2 saate varan bölümleride mevcuttur. Hikayelerin geçtiği yer büyük, gösterişli, şehirden uzak ıssız bir yerde bulunan ve gizemli yönleri olan bir malikanedir. Her bölüm birbirinden bağımsız olarak farklı kişilerin evi kiralayıp orada bulundukları süre içerisinde yaşadıkları gerilimli olayları anlatır. Seride devamlı oynayan tek kişi evin emlakçısı rolündeki Bilge Şen'dir . Projede yer alan isimler çoğu Çağan Irmak'ın filmlerinde devamlı oynattığı oyuncular olmakla beraber bir çok dizide, filmde yer alan genç oyuncu ve deneyimli tiyatroculardan oluşur.

Sizlere bu seriyi aynı başlık altında vermeye çalışacağız. İlk olarak, 1. yapım olan Kabuslar Evi:Takip filmini yayınlıyoruz:

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

1-Kabuslar Evi Takip-

Sinemalar.com Puanı:6.2/10
IMDB Puanı:5.8/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür: Bilim Kurgu, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik
Yönetmen:Çağan Irmak
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar
Görüntü Yönetmeni:Selahattin Sancaklı
Müzik:Oya Küçümen, Cenk Erdoğan, Cengiz Onural, Hakkı Öztürk, Eftal Altun, Nilgün Yüksel, Bora Ebeoğlu
Süre:1 saat 7 dk
Oyuncular : Fikret Kuşkan, Cihan Okan, Cansu Dere, Ayla Aslancan, Türker Tekin

Konusu: Çocukken köyünde yaşadığı korkunç olaydan kaçan ve yıllardır otel odalarında yanlız yaşayan İbrahim (Fikret Kuşkan) yeni kitabını yazmak amacıyla tam aradığı gibi olan evi sever ve yerleşir. Ama bu ev onun kafasını rahatlatmaktan çok geçmişiyle hesaplaşmasını ve hayatındaki takibin sona ermesini sağlayacak son durak olacaktır. Bu bölümde bir kurt adam hikayesi anlatılıyor. Ama aslında kurt adam hikayesinin altında daha farklı gerçekler yatıyor.
YOUTUBE İZLEME SEÇENEĞİ:

VKONTAKTE İZLEME SEÇENEĞİ:

2-Kabuslar Evi – Son Dans :

Sinemalar.com Puanı:6.1/10
IMDB Puanı:4.9/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür: Gerilim, Gizem
Yönetmen: Çağan Irmak
Senaryo: Çağan Irmak
Yapımcı: Şükrü Avşar
Oyuncular: Hümeyra, Yetkin Dikinciler, Mahperi Mertoğlu, Mahir İpek, Bensu Boran

Bu hikayede gençliğinde çok lüks ve zenginlik içinde yaşamış, yaşlanınca bakıma muhtaç hale gelmiş yaşlı bir kadın olan Müyesser’in (Hümeyra) hikayesi anlatılıyor. Tekerlekli sandalyede, konuşamayan ve temel gereksinimlerini bile karşılayamayan Müyesser onu çok seven oğlu (Mahir İpek) , çekemeyen gelini (Mahperi Mertoğlu) ve küçük torunuyla (Bensu Boran) birlikte yeni tuttukları büyük evde yaşamını sürdürür. Hayallerinde yaşadığı güzel zamanlar ve gençliği canlanan Müyesser, unutamadığı sevgilisini (Yetkin Dikinciler) evin etrafında ve içerisinde görmeye başlar. Müyesser gördüğü bu hayalin aslında kim olduğunu anladığında yaşadığı işkence dolu hayat bambaşka boyutlara açılacaktır. Bu bölümde oyuncuların performanslarıyla oldukça etkili kısa hikayelerden biri sayılabilir.
YOUTUBE:

VKONTAKTE:

3- Kabuslar Evi – Hayali Cihan :

Sinemalar.com Puanı:6.2/10
IMDB Puanı:5.8/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik
Yönetmen:Çağan Irmak
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar, Aslı Gül
Görüntü Yönetmeni:Selahattin Sancaklı
Müzik:Aria
Süre: 1 saat 15 dk
Oyuncular: Çetin Tekindor, Okan Yalabık, Özhan Sargın, Bilge Şen

Cihan (Okan Yalabık) , iş hayatının getirdiği stresten bunalmış ve rahatlamak için tam aradığı evi bulmuştur. Ancak başta kafasını dinlemek için ideal olarak gördüğü bu yerde, kısa süre sonra yanlız olmadığını anlar. Evde gezinen hayaletle (Çetin Tekindor) konuşmaya başladığında hayaletin hikayesi Cihan’ın kendisiyle ilgili korkunç bir gerçeği öğrenmesini sağlayacaktır. Bu hayalet hikayesi filmin sonunda ortaya çıkardığı gerçekle seyirciye sürpriz bir final vaadediyor.
YOUTUBE:

VKONTAKTE:

4-Kabuslar Evi – Tanıdık Yabancı :

Sinemalar.com Puanı:6.0/10
IMDB Puanı:5.3/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür: Dram, Gizem
Yönetmen:Uluç Bayraktar
Senaryo:Çağan Irmak
Müzik:Aria, Cenk Erdoğan
Süre:1 saat 35 dk
Oyuncular: Zuhal Gencer, Güler Ökten, Yıldız Kültür, Batuhan Sefer, Betül Arım

Uzun süredir akıl hastalığından tedavi gören Derya (Zuhal Gencer) bulunduğu hastaneden taburcu olur ve yeni bir hayat kurmak için Sema Emlak’ta işe başlar. Bir gün müşterilerine büyük bir evi gezdirirken orada gizemli bir varlığın olduğunu farkeder. Orada, ölmüş küçük kızını gören ve kurduğu hayalleri yeniden yaşayan Derya gizemli varlıkla konuşmaya karar verir. Derya karşılaşmanın sonucunda ne olursa olsun kafasındakini yapmaya kararlıdır. Kanımca belli bir yere kadar gerilimi çok yükseklere çıkaran bu bölüm gizemli varlıkla kurulan diyalogtan sonra hikayenin tüm gerilimini yok ediyor ve öğreticilik kaygısıyla sönüp gidiyor. Ama yinede bana göre serinin en gerilimli sahneleride bu bölümde bulunuyor.
YOUTUBE:

VKONTAKE:

5-Kabuslar Evi – Kaçan Fırsatlar Limited :

Sinemalar.com Puanı:6.0/10
IMDB Puanı:6.8/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Uluç Bayraktar
Senaryo:Çağan Irmak
Oyuncular: Levent Üzümcü, Ali Düşenkalkar, Bennu Yıldırımlar, Kutay Göktürk, Sevim Gelenbe

Bu hikayede ise çocukluğundan beri hırslı ve gözü yükseklerde olan başarılı iş adamı Taner’in (Levent Üzümcü) hikayesi var. Taner bir gün işyerinde kendini keser ve bu durumun televizyonda sadece ona görünen garip reklamdan dolayı olduğunu anlar. Reklamı hazırlayan şirkete gittiğinde onu karşılayan müdür Fuat’ın (Ali Düşenkalkar) garip konuşmaları kafasında yer eder. Bu olaydan sonra Taner ve karısının (Bennu Yıldırımlar) kafalarını toparlamak için tuttukları ev, garip şirketle bağlantısı olan ve Taner’in bunun nedenini öğreneceği yer olacaktır.
YOUTUBE:

Not: Buraya kadar olan bölümler sinepil.org sitesinde, “gorcun” isimli kullanıcının anlatımından alıntı yapılarak eklenmiştir, kendisine teşekkür ederiz.

6-Kabuslar Evi Karanlıktan Gelen:

Sinemalar.com Puanı:6.1/10
IMDB Puanı:5.4/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür:Dram, Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Uluç Bayraktar
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar
Oyuncular: Tolga Karel, Rıza Kocaoğlu, Serap Çağlar, Beril Şenvarol, Özhan Sargın

Kerem (Rıza Kocaoğlu) bir yandan babasının ilgisizliği, öte yandan annesinin aşırı ilgili ve bunaltıcı tavırlarıyla boğuşmakta olan sıradan bir gençtir. Annesi Füsun (Serap Sağlar) ve kız kardeşi Ceren’le (Beril Şenvarol) çıktıkları yolculuk başına gelecek tuhaf olayların sadece başlangıcıdır. Yolculuğun son durağı olan evde onu bekleyen biri vardır. Karanlıktan gelen(Tolga Karel)… Karanlıktan gelen, Kerem’e ya yaşamın sırrını çözecek anahtarı verecek ya da onu yok edecektir.
YOUTUBE:

-7) Kabuslar Evi Çizgisiz Zamanlar-

Sinemalar.com Puanı:6.1/10
IMDB Puanı:6.5/10
Yapım:2006 ~ Türkiye
Tür:Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Çağan Irmak, Uluç Bayraktar
Senaryo:Çağan Irmak
Yapımcı:Şükrü Avşar
Görüntü Yönetmeni:Rıdvan Ülgen
Süre:1 saat 23 dk
Oyuncular: Şerif Sezer, Gerçek Sağlar, Ünsal Coşar, Kaya Akkaya, Özhan Sargın

Sevil (Şerif Sezer), eski dönem Türk Filmlerinin artık unutulmaya yüz tutmuş aktristlerinden biridir. Çalışmaktan umudunu kestiği bir anda aldığı şaşırtıcı teklif sonucu, yeni bir dizi film projesi için anlaşır. Setin olduğu kasabadaki Kabuslar Evi’ ne yerleştirilir. Ancak bu evde duydukları ve gördükleri onu adım adım evin kullanılmayan havuzuna yönlendirir. Sevil, havuzda keşfettiği büyük sırla beraber yoluna devam edebilecek mi, yoksa sırrı kaybetmek pahasına içinden gelen sesleri dinleyerek ruhunu hak ettiği özgürlüğüne kavuşturacak mı?
YOUTUBE:

8-Kabuslar Evi – Çarşamba Karısı :

Sinemalar.com Puanı: 5.9/10
Yapım: 2006 ~ Türkiye
Tür: Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Çağan Irmak
Yapımcı: Şükrü Avşar
Görüntü Yönetmeni: Rıdvan Ülgen
Müzik: Aria
Oyuncular: Rüçhan Çalışkur, Yurdaer Okur, Füsun Kostak, Ziya Durukan, Melisa Karakuş

Oğlu (Yurdaer Okur), gelini (Füsun Kostak) ve iki torunuyla yolculuğa çıkan Sacide, (Rüçhan Çalışkur) tatil için geldikleri bu evin Kabuslar Evi olduğundan; daha da önemlisi bu evin çocukluğunu geçirdiği kasabada bulunduğundan habersizdir. Eski hatıralarına yaptığı yolculukta hatırladığı bir hikaye, onu acımasız bir gerçekle burun buruna getirir. Çarşamba Karısı… Ama artık çok geçtir… Sacide, ailesini Çarşamba Karısının gazabından korumaya çalışırken, zihnin karanlıklarında yitip gitme tehlikesiyle karşı karşıyadır.
YOUTUBE:

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
39 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mevsim
6 yıl önce

Kabuslar evinin tüm serisini baştan sona seyrettim ve hepsini de çok beğendim. Çağan Irmak bu işi çok güzel başarmış ve gerilim filmler üzerinde daha çok eğilirse, çok daha başarılı yapıtlara imza atacağından hiç şüphem bile yok. Türkiye de bir örnek var mesela Hasan Karacadağ.

7 yıl önce

Hayal-i cihan gerçekten etkileyici ve inanması güç hikaye ama gerçekten yanlızlık bu kadar korkutucu anlatılamazdı, yanlızlıkta koybolmak enterasan bir işleyiz ama mükemmeldi ÇETİN TEKİNDOR ve OKAN YALABIYIK inanılmaz oynamışlar.

canan s
7 yıl önce

Sıradışı senaryo , olağanüstü oyunculuk .. Serinin tümünü seyrettim ve her bölüm sonunda düşünmeden edemedim . Çağan Irmak . Avşar Film ve tüm oyuncular’a teşekkür ediyorum .

8 yıl önce

tüm seriyi seyrettim süper bir film serisi tekrar tekrar izliyorum çok başarılı fakat bir şey öğrenmek istiyorum emlakçı bayanın sırrı nedir evin sahibi kimdir merak ettiğim konular bunlar bu serinin devamı çekilmeli ve emlakçı nın sırrı evin sahibi belli olmalı sabırsızlıkla bu filmlerin devamını bekliyorum inşaallah çekilir tekrar izleyecegim bıkmadan herkesin seyretmesini isterim süper bir film serisi gizemli ve insanı kendine çeken bir özelliği var herkese teşekkürler süper bir çalışma

8 yıl önce

ben acayip beyendim korku filmi ararken kabuslar evi 6 karanlıktan geleni ilk olarak izledim ve beni çok etkiledi ve sonra tüm bölümlerini izledi bayıldım. herkeze tercih ederim…ÇAĞATAY

melike
8 yıl önce

harika.Olaganustu..Senarist cidden iyi iş başarmıs tebrik ediyorum.Emegi gecen herkese teşekkür ederim..

Su Beyaz Türk
8 yıl önce

Merhaba, linkleri açmaya çalışıyorum ‘silinmiş’ uyarısı geliyor. Bilgisayara indirip açmaya çalışıyorum, ‘dosya yok’ uyarısı geliyor. Bu seriden 2-3 filmi izlemiştim, Seni Beklerken’i çok beğenmiştim mesela. İlk filmi izlemeğe çalışıyorum şimdi, olmuyor; yardımcı olur musunuz lütfen.

ADMİN: FİLMLERİ YENİLEDİM, İYİ SEYİRLER.

9 yıl önce

harika süper …devamını bekliyorum………………………

serkan
9 yıl önce

Türk sinema ve film tarihinin en önemli milat taşlarından biri olarak gördüğüm bir seridir, bu tür çalışmaların devam etmesi en büyük dileğimdir, avşar film ve çağan ırmak çok teşekkürler…

9 yıl önce

bu filmlerin serisini iraradasatin almak istiyorm. Nerden nasil alacagimi bilmiyorum ?

ada
9 yıl önce

arkadaşlar tüm seriyi 13 kadar webteizle.com dan takip edebilirsiniz

ozlem
9 yıl önce

bulamıyorum ve izlemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

Shadowland Prensi
10 yıl önce

gerçekten etkileyici düşündürücü konularını gerilim ve yer yer korku havası içinde işleyen muhteşem filmler serisi hepsini izledim ve tavsiye ediyorum..

asdfghj
10 yıl önce

erçin kardeşim boşuna okumuşsun sen, bu filmi izleyip bilim adamı olman yeni keşifler yapman beklenmiyor zaten, seriyi izlediğinde tek bir öyküde zaten ortak noktaları edebi bir şekilde icra ediceksindir.

emre
10 yıl önce

üniversite bitermekle adam olunsaydı ohhoo değme türkiyenin haline sen üniversite bitimişssin ama sadece bitirmissin bi işe yaramazsın sen de bıtırdıgın unıde

fatih
10 yıl önce

bır arkadas soyle bır yorum yapmıs….unıversıte mezunuyum ama ben bu fılımden bır sey anlamadım demıs….ne alaka dıyorum bende ne ınsanlar var cahıl ama fılm denınce onlar gelıyor akla ılk…..cunkı o kadar ıyı takıpcılerkı o kadar bılgılı kulturluler kı sadece elllerınde olmayan ımkanlar dogrultusunda okuyamamıs ama kendını ıyı sekılde bu yonde yada farklı yonlerde gelıstırmıs….sacma yorumlar yapmayın yaww…adam koskoca cagan ırmak bır suru fılm bır suru olumlu yorum almıs kısı….ayıp oluyor

korkumen
10 yıl önce

öncelikle seri mükelmel korku deyil gerilim hiç deyil içine çekiyo adamı erçin bide sana bişey diyecegim 10 üniversite bitirsende beynin aynı kaldıkça bu filmden hiç bişey anlamassın merak etme sen

bayan__x
10 yıl önce

filmleri kontrol edermisiniz, opss video no available diye mesaj veriyor!!!!!!!!

emrah
10 yıl önce

Ya nasil bir beyindir bunlari yaratan.Harika yaa yillardir izliyorum ama hala gizemli geliyor bana.hic bikmiyorum bikmayacagim da.Bu arada lutfen herkesin anlamasini beklemeyin hayata dar pencereden bakan o kadar insan var ki aciklamak imkansiz veya biz,anlayanlar cok derin insanlariz nedendir bilemiyorum ama bana cok hitap ediyor emegine saglik cagan irmak…

kabuslarewiseri xDD
10 yıl önce

çok teşekkürler çok güzel olmuş ama bide kabuslarevi uyurgezerler filmini ekleyin 13. son hikaye

slayer17
10 yıl önce

arkadaşlar yeni bölümler ne zaman altif olur acaba ?

BüşRa
10 yıl önce

ben galiba bi tanesini izlemiştim çokönceden hayali cihan mı ne o ydu galiba
seriyide izlerim.babam ve oğlumu yapan kişi olduğunu bilmiodum ama babam ve oğlumu izlemiştim =)

güneş
10 yıl önce

merhaba öncelikle fikret kuşkanı taktir etmek gerek diye düşünüyorum tabiki diğer oyuncularıda ama senaryoya can veren oyuncudur bence çağan ırmak ilk babam ve oğlumla çıktı karşıma ve mükemmel bir filimdi bu seriyi yeni izlemeye başladım ama çağan ırmak olsun seçtiği oyuncular olsun izlenmeye değer renkler ve zevkler tartışılmaz arkadaşlar seviyeli ve düzeyli eleştirirsek emeği geçen insanlara haksızlık etmemiş oluruz birde doğru eleştiri sanıyorumki eleştirilen durumun pozitif yönde ilerlemesini sağlar.

fatih
10 yıl önce

hmm filmlerin dewamını sabirsizlikla bekliorum ne zmn ekliceksiniz

şeker pembesi
10 yıl önce

SAYIN ADMİN LÜTFEN ÇARŞAMBA KARISINI BEKLİYORUM TŞK.

haceli
10 yıl önce

yeniler ne oldu

puduhepa
10 yıl önce

devamini bekliyoruz… bir an önce eklersen seviniriz….. kolay gelsin basarilar..

huseyin
11 yıl önce

bence her bir seride ayrı bir felsefe ve psikoloji işlenmiş ve hiç de fena olmamış.güzel bir seri yapmış çağan ırmak tebrik ederim ben 6 tanesini izledim ve gerçekten beğendim.

seçil
11 yıl önce

haklısın hakan yani anlayana güzel iki üniversite ile olmuyor bazı şeyler. biraz duygu istiyor annesini kesen kızda iki üni bitirmişti….dün haberlerde izlemedikmi.

hakan karayel
11 yıl önce

elçin bazı şeyler okumakla olmuyor ne kadar üniversite bitirisen bitir kafa aynı kalabiliyo bu filmden bişey çıkaramayabilirsin ama başkalarını yönlendirme bütün seriyi izledim harika bi film tabiki anlayana…

aytac
11 yıl önce

kusura bakma ismini yanlış yazmışim erçin 🙂

aytac
11 yıl önce

ersin arkadasşımıza kesinlikle katılıyorum.. tabiki emeğe saygı….

kurtlar vadisi filistin
11 yıl önce

ilk defa izleme fırsatı buldum 1.sini izledim diğerlerinide muhakkak izleyeceğim

eli
11 yıl önce

bakalım daha hiç birini

erçin
11 yıl önce

Arkadaşlar küstahlık olmasın iki üniversite bitirdim ama bu film den hiçbirşey çıkaramadım.boşuna vaktinizi öldürmeyin.

puduhepa
11 yıl önce

cok cok tesekkür ederim… eklediginiz icin, hepsinin bir arada ayni sayfada olmasida gayet güzel olmus.. devamini da sabirsizlikla bekliyorummm.

39
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x