BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

5 Broken Cameras izle

Puanla:
0 / 10

-5 Broken Cameras (5 Kırık Kamera) / 5 càmeres trencades 2011 Filistin,Fransa,İsrail / Türkçe Altyazılı-

İsrail'in Filistin üzerine uyguladığı şiddeti, kendi dünyasında protesto eden bir çiftinin ilginç yöntemleri anlatılıyor belgeselde.. 2013 Oscar Ödülüne de aday olarak gösterilen ve barışçıl bir eylemi tüm detaylarıyla anlatan yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
6 yıl önce

bu fılm neden bır tv kanalında yayınlanmaz, ama konu hakkında ahkam kesenler bılgı vermeye calısırlar. cıplak gozle gormek bır suru uzun kalıplasmıs sozlerden daha ıyı degılmı.
bu fılmı vermek yerıne konusanları vermek neye hızmet edıyor, bu fılıstın halkına mı yoksa bu ısten para kazanan reklam alanlara mı ,
sız nedersınız…..?

lorell
6 yıl önce

izleyin de dunya gorusunuz degissin,isan gorunumlu zebanilerin zulmu…..

su
6 yıl önce

çok güzel bir belgesel sadece kamera tutup bile israilin filistin halkına yaptığı haksızlıkları görmek tüyler ürpertici mutlaka izlenmeliiiiiiiiiiiii

6 yıl önce

zulm eden kadar her şekide güç kontrol edemedikçe zulüm görenler bunları yaşamak zorunda bu zulme seyirci kalmamak dünya bu yaşananları bir insanlık ayıbı insanlık dışı uygulama olarak görmedikçede bi şeyler yapmak noktasında birleşip harekete geçmiyecek malesef .allah aklını kullanmayanlara pislik yağdırırım demişşş..o zaman bu pislik nasıl bertaraf edilebilir ne yapmak lazım önce bunu bulup sonrada uygulamalı artık insanoğluu biz bunları sadece izleme noktasında hatta bu pisliklerle işbirliği içinde olmakla işlenilen insanlık suçuna ortağız bizlerde sorumluyuz bu yaşananların vebali bizdende sorulacak..

murat
6 yıl önce

Hangi nedenle olursa olsun, insanı oldüren, yok eden, koleleştiren, aç bırakan, ezen, aşağılayan, ayıran, parçalayan, yaşam hakkını gasbeden, gerçekliklerin bu denli ilgisizce karşılanması bir hayli üzücü oldu benim için. Yargıda bulunmak haddim değil fakat biz gerçekten savruluyoruz. Hayal gerçekliği iğfal etmiş durumda.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x