BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Rough Play 2013 izle

Puanla:
0 / 10

-Rough Play 2013 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Young, büyük bir film yıldızı olmayı düşleyen, pek tanınmayan bir aktördür. Bir gün oynadığı filmle büyük bir çıkış yakalar ve birden ünlü yıldız haline gelir. Şöhretle gelen yeni dünyanın sırlarını keşfeder ve bundan keyif alır fakat şöhretin getirdiği karanlık yönler, onun etrafındaki herkesi kaçınılmaz bir şekilde tehlikeye sokmaya başlar.Kim-Ki Duk'un senaristliğini yaptığı ve Joon Lee'nin başrolünde yer aldığı aksiyon filmi, Güney Kore sinemasının beğenilen yapımlarından birisi. Bu filmi sizlere HD KALİTESİNDE sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN part1,part2,VK,Putlocker vb YAZAN YERLERE TIKLAYIN.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
remy
1 yıl önce

Kim Ki Duk filmleri sessiz ve derinden vurur.Toplumsal yozlaşmış ahlaki değerleri yerden yere çarpar. insanı iyi analiz eder ve insanı insan yapan yönlerin eksikliğine dikkat çeker. Film içindeki film sahneleri dikkat çekiciydi.Bach ın Marcellosu da ayrı bir anlam kattı ve filmin özüne de çok yakıştı.Şöhretin insanı ne hale getirip akıl sağlığını nasıl bozduğu güzel işlenmiş. Ben beğendim. Emeğinize teşekkürler.

Kim Ki Dukn farkı
6 yıl önce

Mulholand Drive filmine kapak olsun bu film. Aynı konuyu ne kadar incelikli anlatılabiliyormuş, Kim Ki Duk duyarlılığından kaynaklanan naif ama bir o kadar da sarsıcı bir nuans. Bu arada film sektörüne yabancı kişilerin filmden pek etkilenmemesi normal, oyunculuk tarzları arasınadaki, filmlerin yapım sürecini biraz bilmek gerekiyor, zaten Kim Ki Duk bu benzer konuyu anlattığı bir belgesel de çekmişti, kendisine dair. “Sadece istediğim tarzda film yapmak istiyorum, sadece inandığım tarzda oyunculuk yapmak istiyorum” diye direnen sanatçıların sisteme girdikleri an kendilerini baskı altında hissetmeleri, şöhret sarhoşluğu içindeyken kendilerini ve ideallerini, onurlarını ve hayallerini yitirmeleri…

pipolu
6 yıl önce

Ünlü ve ödüllü Güney Koreli yönetmen Ki-duk Kim’in senaryosunu yazdığı Rough Play, anlatmak istediğini karmaşık olarak kurgulayan ortalama bir yapım.

Bu basit bir karmaşada, insan egosu sorgulanırken, ünlü olamanın dayanılmaz hafifliğini ,erotik dozu yüksek tutularak izleyene sunuluyor.

Bu film bana bir şey vermedi ,hissettirmedi.Acemi işi gibi.
Bazı şeyler anlamsız şekilde hızlıca geçilirken ,bazı şeylerse abartılı bir şekilde fazla.(Özellikle tiyatro sahnesine tekrar tekrar dönüşler gibi…)

Bir gencin ünlü olma çabaları ve bunun altında ki sebepleri,ünlü olmayı taşıyamaması, konu olarak zaten çok sıradan.
Farklı olma çabalarıysa filmi oldukça sevimsizleştirmiş diyebilirim…emeğe teşekkürler…pipolu

Therapy
6 yıl önce

Film için aksiyon denilmiş aksiyonla alakası yok 90 dakika bekledim sıfır aksiyon filme gelince vasat bir film drama olarak ta vasat her zamanki Güney Kore filmlerinde olan izleyicinin biraz kafasını karıştıralım muhabbeti var …

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x