BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Der Albaner Filmi izle

Puanla:
0 / 10

-Der Albaner 2010 Arnavutluk,Almanya / Türkçe Altyazılı-

Arben, zor şartlar altında yaşayan bir Arnavut gencidir. Hamile olan sevgilisiyle yeni bir hayat kurabilmek için Almanya'ya doğru yola çıkar. Fakat burada barınması kolay değildir ve en zor işleri yapıp oldukça az para kazanır. Zamanla insan kaçakçılığı işindeki kolay paranın peşine düşünce bir takım bedeller ödemek zorunda kalır.Alman ve Rus film ödüllleri sahibi olan yapım, Arnavut bir gencin dramatik ve gerçek öyküsünü anlatıyor. Bu filmi sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

6
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Bildir

Sevdiğin için ve ona kavuşmak için hem çok yardımsever ve dost olacakksın ,aynı zamanda kaTil ve hırsız.bu filmin felsefesi bana aykırı geldi..seviyorum. herşeyi yaparım.sonuç. herkes için PARA PARA PARA.

neyse ki kadın avrupada yaşıyor. eğer türkiyede (admin: Türkiye’deki etnisiteler üzerinden yorum yapmamaya özen gösteriniz.) olsaydı …. öyle olsaydı hayatta kalamaz binbir şekilde işkenceyle öldürülürdü. bu din ve yoksulluk ne kötü bir şey. keşke devletler herkese asgari geçinme imkanı para verseler. ama iktidarlar kendi çoluk çocuklarına 100 milyon dolarları harçlık veriyorlar.lanet olsun böyle dünyaya…….

varas

Çok iyi bir film. Mutla ka izleyin.

ironiKarga

… insanlıktan utanarak izledim..

forxxx

harika süper bir film belçikada 6 ay kaçak kalmıştım,bende şükür oturum aldım vaay be ne hayatlar
var..

AYYAPIM

Kayıp Şehir dizisinde Kadir karakterine can veren Nik Xhelilaj dan ödüllü bir film,…iyi seyirler..