Diaz: Don't Clean Up This Blood 2012 Altyazılı Full HD izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Diaz: Don't Clean Up This Blood (Diaz: Bu Kanı Temizlemeyin!) 2012 İtalya,Romanya,Fransa / Türkçe Altyazılı-

2001 yılındaki G-8 zirvesinde geçen hikaye, gerçek olaylardan alınıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen küreselleşme karşıtlarının kaldığı Diaz'daki okulu, polis bir gece ansızın basınca, tarihe geçecek bir mücadele ve polis şiddeti yaşanır. Sonuçta bir kişi vurularak öldürülür. Bu yapımı sizlerle paylaşıyor ve konu hakkında görüşlerinizi bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
antiCHE
3 yıl önce

Komünist ve anarşist; her yerde, bozguncu ve talancıdır. Kan ve göz yaşından beslenir. Çakma Komünizm dininin; çakma peygamberi Marx, çakma kutsal kitabı Das Kapital (Sermaye), cem dedesi Lenin, ayak takımı Che ve vampiri ise Stalin’dir. Baskı+Zorbalık+Diktatörlük= KOMÜNİZM. Faşizm; insanların kamusal alandaki 8 saatini kontrol eder, inancına karışmaz. Komünizm belası ise; insanı, doğumundan ölümüne 7/24 baskı altında tutar. Dolayısı ile, komünistlerin en önemli özellikleri; konuları çarpıtmaları ve bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmaları ve cahilliklerini; kaba kuvvet ve küfür ile örtmeye çalışmalıdır.Bu fosillere; Doğu Almanya, Berlin’e niye”UTANÇ DUVARI” çekti diye sorsanız; alacağınız cevap, turistler, gelip görsünler diye cevap verecek kadar, çapsızdırlar.… Read more »

ORHAN
6 yıl önce

Bu filmi yapanların önünde SAYGI İLE EĞİLİYORUM. -Siteye teşekkürler.

Anarchist
7 yıl önce

Bütün Devletler Katildir !

nakre
7 yıl önce

kendini zeki olark kanıtlamak cabasında özenti olan insanlar genellikle muhalefet olur sorun cıkartır.. yasadıgımız ülkeyi geliştirmek büyümesi için çalışmak birey olarak veya toplum olarak varken nankörlük yapıp kansızlık yapmak cahilligin en büyük göstergesidir.solcu olabilirsin inancsız olabilirsin ona hiç kimse bişey diyemez ama vatan haini düzeni bozarsan cezasını elbet cekersin..sizin gibi insanlıga hic bi faydası olmayan insanlarınn sadece facebooklarda film sitelernde kendini entellektüel solcu gösterip kendi dünyasında kaybolan insanlar inanın cok safsınız tamamıyla boşsunuz. bu ülke hic bir zaman sizin gibi zihniyetli insanlara kalmıcak azınlık ve güçsüz olcaksınız ..

abdulhalim dede
7 yıl önce

Ben de oradaydım… Müthiş bir tecrübe idi.

ceff
7 yıl önce

Türkiye’de burdakilerin kat be kat fazlası oldu ama ne oldu faşist polisler kahraman ilan edildi yazık, faşizm cehaletten beslenir susarak bile onlara destek oluyoruz olan bu malesef

Ersan
7 yıl önce

HER YER TAKSİM HER YER DİRENİŞ !!

tulipage
7 yıl önce

Çok sarsıcı bir film…faşizmin vatanı yok…yer yer ağlayarak izledim…Türkiye’de de daha yeni ne canlar gitti…adaletsizlik her yerde…allah kahretsin

KaRTaLiZMa
7 yıl önce

Bizim faşist hırsızın avrupadaki tek kankası pedofil berlusconinin iktidarındaki italya.. aynı kafa işte..!

Dogan Demir
7 yıl önce

Polis ve devlet terörünü (gardiyan, jandarma, cezaevi, mahkeme vs) yasamis bir olarak bu müthis etkili filmin bile gercegin yüzde birini veremedigini söylemeliyim. Devlet terörünü yasamak anlatilmaz birsey. Sizi bir terörist kacirsa ve size zulm etse kendi kendinize bir aciklama bulursunuz. Terörist iste dersiniz. Size bir sapik iskence etse bunu onun sapikligina verirsiniz ve bu aciklama sizi güclü yapar. Sizinle husumeti olan birisi size eziyet etse ona da bir aciklama bulursunuz. Ama devlet ve polis terörünün icinizde yaratacagi boslugu ve anlamsizlik duygusunu, tiksintiyi ve derin aciyi ömrünüzün sonuna kadar tasirsiniz. Ne kadar zaman gecerse gecsin, ne kadar tedavi olursaniz olun; o… Read more »

lostcrea*
7 yıl önce

Olaylara hangi acidan bakarsak bakalim sagduyumuzu onurumuzu ve hakkaniyeti goz onunde bulundurarak bakmak gerekir ki insanin sahip olmasi gereken temel ozelliklerdir bunlar.Burada gencler g8 zirvesini protesto ederken neyi amaclamis buna bakmak gerekir.eger dar pencereden bakip bu avrupalilar bize akil verecegine kendine baksin ;ya da kapitalizmin oyunu hep budur ,neticede onlar kazanir gibi bir goruntu olusuyorsa zihninizde mazlumlarin haklarini savunan neferlere terbiyesizlik etmis olursunuz. g8 zirvesi nedir bu 8 guc kimi somurur ona bakin;biz somurulen toplumlarin icinde degil miyiz? orada belki de benim icin dayak yemis insanlar var ve trajik olan tarafi oradaki protestocularin cogu g8 e uye ulkelerin kendi oz… Read more »

7 yıl önce

halkların tek ses olmasını kaldıramayan emparyallerin gerçekleri duymaya ne kadar tahammülsüz olduğunu ve bunu baskı,şiddet,yalanlarla aklanmaya çalışıp sözde cezalarla olayı geçiştirdiğini sananlar bize zaaflarını sergiliyorlar. Halkları bir araya getirtecek bir yapım. kesinlikle izlenmeli. dünya da benzer yaşananlar senaryo ve farklı sanat dallarıyla evrenselleştirilmeli.

beyhude
7 yıl önce

Kapitalizmin oyunu hep aynıdır. Kazançları azalmaya başladığı an para babaları toplanır. Anarşinin iyi birşey olduğunu dillendirirler, hükümetler faşist, yolsuzluk hat safhada derler, daha önceden medyada şişirdikleri artisleri, sanatçı bozuntularının ağzından olayları dillendirirler, gösteriye çıkartacakları guruplarda besledikleri adamlarla insanları sokağa dökerler. İnsanlar gurup halindeyken yönlendirmek kolaydır. Medya ellerindedir, hemen polis adam öldürdü, ateş ediyorlar ve binbir türlü akıl almaz şeyle ortalığı sislendirirler, sisli havada hangisi yalan, hangisi doğru belli olmaz. Sonra hükümetler zor durumda kalır, bu arada ekonomi sallanır kaostan, daha öncesinde herşeylerini paraya çevirmiş olanlar, hemen faizle para dağıtmaya başlar, plan tutar, faizler yükselir, ama faiziyle paralarını alabilmelidirlerde, bir anda… Read more »

7 yıl önce

Avrupalıların barbar olarak gördüğü monarşiyle yönetilen osmanlının adaletinin yanında kendı adalet anlayısları okyanusta damla olarak kalır .Tayyip’in polisi çok mu farklıydı şiddet konusunda sanki bence ilerde geziyle ilgili bir filmde yapılmalı

turgut1917
7 yıl önce

Polis her yerde Polis faşizm her yerde Faşizmdir, Filmi sert bulan “yok bu kadarda olmaz” diyen izleyiciye Ali İsmail Korkmazı hatırlatmakta yarar var ki bu daha dün olmuştur. yakın tarihimize bakarsak latalarla odunlarla dövülerek öldürülen insanlar vardır. Mutlaka izlenmesi gereken bir film neye nasıl inanırsanız inanın.

sait baysan
7 yıl önce

krsinlikle tavsiye ederim güzel bir filim

yagmur
7 yıl önce

Mukemmel bir film, izleyin.Film zaten her seyi net bir sekilde anlatmis.Artik devletlerin,kolelik zamanindaki efendileri aratmaz hale geldiginin asikar resmidir.
Emegi gecen tum bu cesur insanlara tesekkurler…

7 yıl önce

her defa türkiyeye laf sokan avrupa birliğine selamlar demokrasinizde size benziyor izlenmesi gerek

okacinilmaz
7 yıl önce

italyan polisi ve siyasileri bizimkilerin eline bu konularda su dokemezler bizimkiler daha cahil dahada geri

CHE
7 yıl önce

İzlemiyen çok şey kaçırır :)))))) PEACE

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x