Tehlikeli Kadınlar – Les Femmes de L’ombre izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Tehlikeli Kadınlar / Les Femmes de L'ombre 2008 Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-

Alman işgali altındaki Fransa, Ruslar'ın Almanlar karşısındaki galibiyeti ve Amerikalıların çıkartma yapmasıyla rahat nefes almaya başlar. Fakat Almanlara esir düşmüş olan bir İngiliz subayının hayatı, Fransız gizli biriminde çalışan bir grup kadın ajana bağlıdır ve görev oldukça risklidir. Jean-Paul Salomé'un çektiği film, gerçek bir hikayeden alınıyor. Kadınların savaş esnasındaki rolüne de değinen bu yapımı sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.(FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TSUNAMİ)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tsunami
7 yıl önce

Bu filmi siteye ben önermiştim , admin kardeş açıklama da nick imi görmek isterim 🙂 Harika bir film , soluksuz başlayıp bitireceksiniz.İYİ SEYİRLER dilyorum.

shah
7 yıl önce

Bu filmi ben çekmiş olsaydım kara çarşaflı resimleri koyup kurtuluş savaşı bunlarla kazanıldı deyip, yanına açık kızları koyup bunlarla değil diyen adamlara ithaf ederdim.. Tarihe baktığında Fransız’da İngiliz’de Alman’da vatanı için hiç düşünmeden canını vermiş.. Kimseye güzel ülkesini bırakıp kaçmamış.. Gücünü ne dinden almış ne de imandan denildiği gibi.. Tek güç özgürlük aşkıdır. Sevdiklerine zarar verilmesine izin vermeme isteğidir. Bu bir içgüdüdür. Film güçlü bir kadroya ve senaryoya sahip.. Gerçekten yaşanmış olduğunu bilmekte filmin içine çekiyor insanı.. İyi seyirler..

Tozmik
7 yıl önce

Bu filmi izledim önceden.Kadınlarında savaşta ne kadar önemli roller üstlenebileceğini kanıtlayan ender filmlerden biri.Savaş filmi olmasına rağmen özellikle bayan izleyicilerin,bayanlarında neler yapabileceğini görmesi açısından bu filmi izlemelerinde fayda var.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x