BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Bir Hayalimiz Vardı / Ginger & Rosa 2012 İngiltere,Danimarka,Kanada,Hırvatistan / Türkçe Altyazılı-

1960'lı yıllarda, Ginger ve Rosa adlı iki genç kız soğuk savaşın etkilerini sosyal yaşamlarında hissederler. Küba füze krizinin de patlak vermesiyle kendi ideolojilerine sarılan kızlar bu yüzden ayrılık yaşar. Aileleriyle olan etkileşimleri de aralarındaki ilişkiyi şekillendirecektir.Doğu bloğu ile batı dünyasının rekabetinin iki genç kız üzerinde yarattığı fikir ayrılıklarını temel alan filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN part1,part2,VK,Putlocker vb YAZAN YERLERE TIKLAYIN.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
emine

kadının ev içi emeğinin de emek olduğu, kadınların sanıldığı gibi duygusal ve zayıf varlıklar olmadığı, en ben oldum diyen erkeğin (filmdeki roland karakteri) bile son derece eril bakabileceği gibi toplumsal cinsiyet temelli noktaları işlemiş, güzel bir film.

Digorlu

siyasi olayları ve aile olaylarını harmanlayıp insan üzerindeki psikolojik tahakkümünü iyi akıcı bir dille anlatmış bu arada pasifistlerin dünyayı değiştirmekten bahsedip oturdugu yerden eylemle değişmeyeceğini anlatıp pasifistliğin aslında mevcut durumu benimseyip zırlamak olduguunuda iyi anlatmış