BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Yabancı Dünya / Mutum 2007 Brezilya,Fransa / Türkçe Altyazılı-

Thiago, ailesiyle birlikle Brezilya'nın kurak ve ıssız bölgesinde yaşayan bir çocuktur. Ailesinde ve etrafında yaşanan bazı üzücü olayları yaşı büyüdükçe daha iyi gözlemlemeye başlar. İhaneti ve yalanın ne demek olduğunu öğrendikçe, küçük çocuk da aynı oranda masumiyetini yitirecektir.Berlin Film Festivali dahil toplamda 20 ödül kazanmış olan Brezilya filmi, küçük bir çocuğun dünyasının kirlenmesini ve yaşadığı değişimleri aktarıyor. Bu filmi sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMİ İZLEMEK İÇİN part1,part2,VK,Putlocker vb YAZAN YERLERE TIKLAYIN.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sırma
6 yıl önce

Brezilya kırsalında çiftçi bir aile.. fakirlik, cehalet, ve bunların insanları soktuğu haller… Aynı öykü Anadolu’da da geçiyor olabilirdi.

Tanıtımdaki şu cümleye anlam veremedim: “İhaneti ve yalanın ne demek olduğunu öğrendikçe, küçük çocuk da aynı oranda masumiyetini yitirecektir.” Böyle birşey yok filmde 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x