BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Morgan Freeman ile Evrenin Sırları (Through The Wormhole) - 3. Boyuttan Sonrası (Are There More Than 3 Dimensions?) 2011 ABD / TÜRKÇE DUBLAJ-

Daha önceki serilerini yayınladığımız belgesellere bir yenisini daha ekliyoruz. Morgan Freeman bu kez evrende bilinen 3. boyuttan ötesini araştırıyor ve bu konudaki bilimsel tezleri aktarıyor. 3. boyutun ötesinde neler var? Başka boyutlar da var mı? gibi sorulara cevap arayan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: DAHA ÖNCEKİ EVRENİN SIRLARI BELGESELLERİNİ İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kaan
5 yıl önce

bu kadar beyinsiz bilim insanının toplandığı bir başka belgesel izlemedim. daha maddesel boyutla varoluş katmanları arasındaki farkı bilmiyorlar. 4.5. boyut dedikleri aslında varoluş katmanları ama en boy yüksekliğe uydurmaya çalışıyorlar. iqlarını sevdiklerim. morgan amcaya yakıştıramadım bu belgeseli saçmalamışlar.

6 yıl önce

matemetik ve bilimle çözme ve açıkla yapmaya uğraşan bir kesim,
madem herşey matematik yapın bir evrende görelim.
izlemeye değmez kafa karıştırmaya yönenelik,
bunu önce
Kâfir Vatikana
sonrada
Yahudiler ve köpekleri masonlar etc lere satsılar.

Reply to  memo
5 yıl önce

Memo… Seni kıskanıyorum; dertsiz tasasız, Dünya’daki bütün sıkıntıların suçunu Yahudilere veya masonlara falan atarak, göbeğini kaşıyor yaşıyorsun hayatını… Allahtan DÜNYAYI senin gibiler yönetmiyor, elinde dal parçasıyla çamur tablete Şekil karalıyor olurdun şimdi, ama Çin malı bilgisayar yazıyorsun boş yorumunu, az gelişmiş,

tayfun
Reply to  memo
6 yıl önce

memo kardeşim, biraz kuantum fiziği , astronomi, klasik fizik, teorik fizik nedir bilmeden izlersen böyle olur yorumun. İnsan bilmediği güçten nefret eder…bilimin siyaseti dini olmaz…Yani sen ve senin gibiler ne kadar kızarsa kızsın dünya yuvarlak ve güneşin etrafında dönüyor.. 🙂 BU bilgiler de sana yeni ,kafa karıştırıcı geliyor olabilir.. Tıpkı dünya yuvarlaktır dendiğinde karşı çıkanlar gibisin..

memocan
Reply to  memo
6 yıl önce

sen ne yobaz bi adamsın öyle. Bilimin sınırı olur mu yobaz herif.

şişmanteyze
6 yıl önce

dnr da dvdsi set olarak mevcut satın alabilirsiniz

sami
6 yıl önce

eskiden bu siteden film izlemek kolaydı .. şimdi ne kadar zorlaşmış anlamıyorum. bir film izlemek için bir sürü işlem yapıyorum. reklamları geçmeyi başardıktan sonra filmin dolmasını bekliyorum .. diğer siteler çok kolay.. bilgilerinize

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x