BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Kod Adı Venüs izle

Puanla:
0 / 10

-Kod Adı Venüs 2012 Türkiye,İngiltere,Kıbrıs / Yerli Film-

Venüs, ailesinin ortadan kayboluşuyla ilgili gerçeği bulmak için Kıbrıs'a geliyor. Kişisel bir olaymış gibi başlayan bu hikaye Kıbrıs'ın trajik ve gizli öyküsünü ortaya çıkarıyor. Fakat bu bölünmüş topraklarda Venüs kendisinin olmayan bir ülke için ne kadar uzağa gidebilir?Tamer Garip'in yönettiği ve Kıbrıs'la ilgili olayları ele alan yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

12
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
enosisuşakları

O katliam ve işkence dolu yıllardan sonra; 20 Temmuz 1974’de, adaya ayak basan Türk askerlerinin tozlu botlarını öpen Kıbrıs Türk halkının, sonraki kuşaklarının başıbozuk ve çapulcu zihniyetli gençleri, bugün utanmadan; “İşgalci Türk Askeri, Ada’dan Defol!” naraları atabiliyor. Allah; hiç kimseyi, nankör ve kanın bozuk yapmasın. Zaten, atalarımız boşuna; “Deveye diken, insana iten yaranır” dememiş. Türk Millet’inin; ekmeğini yiyip, suyunu içen, hain zihniyetli güruh, aldığınız nefes haram olsun. (Vatanına, Milletine ve Devletine sahip çıkanlar hariç)
Filmin alt yazılı Türkçe olması ve o katliamları çok çok yüzeysel anlatması nedeniyle; puanım: 3/10

gorkem

hikaye harika,ama kurgu berbat,oyunculuklar berbat! Sadece güzel olan hikaye mekanlar ve müzikler!

Benzer ve bana göre bu filmin 10 katı güzel olan:”where do we go now?” ”Peki şimdi nereye?” filmini tavsiye ederim!

hüseyin

çok güzel bir film. Kıbrıslı Türklerin Rumlar tarafından acımasızca katledilişlerini ve Türkiye Kıbrıs’a çıkmasaydı Kıbrıslı Türklerin daha ne kadar çok acı çekeceğini gösteren bir film. Herkese tavsiye ederim.

ali genc

arkadaşlar çok samimi söylüyorum izlemeniz gereken bir film olmuş emek harcanmış bir filmdir herkese tavsiye ederim

irem bozcu

Kıbrıs tarihini güzel bir hikaye ile anlatmaya çalışmışlar evet oyunculuklar çok iyi değil ama ben sıkılmadan tavsiye ederim teşekkürler

ertan

konu güzel ama oyunculuklar ve konunun işlenişi tam bir rezalet.

g

bu ne saçma sapan aptal bi filmdir abi ya 15dk tahammül edemedim ortada birnabas incili var senarist mal daha ne olduğunu bilmiyor oyunculu desen amatör tiyatrucular bunlardan iyi bu nedir ya ayıp ulan ayıp yaptıgınız işe biraz saygınız olsun! admin böyle boktan filmleri siteye ekelemek sana yakısmıyor sitenin kalitesini bozdugu aşikar

ayhan

konu çok iyi fakat film biraz pasif olmuş gibi .en başta gizemli bir film gibi göründü ama o konunu neredeyse hiç üstünde durulmalı daha fazla gizem katılmalıydı. oyunculuklarda vasattı daha iyi yapılabilir gibi göründü bana .

metmet

sevginin yorumu çok güldürdü çok

sevgi

bula bula bu adımı bulmuşlar kod adı anüs der gibi

yorum

bir kac kopukluk yaniyorsada guzel bir tarih ve ask var

İlk Yorumu Yapan Ben Olayım Fimi sıkılmadan izleyebilirsiniz