BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Metro Manila 2013 İngiltere,Filipinler / TÜRKÇE DUBLAJ-

Ailesiyle birlikte, daha iyi bir yaşam için kırsal kesimden Manila şehrine gelen Oscar, burada bir şoför olarak iş bulur. Patronu Ong, onun saflığını ve iyi niyetini kısa sürede farkeder. Zamanla, onu çalıştıkları şirketi soymaları için ikna etmeye çalışacaktır.Sundance Film Festivali ödülü sahibi olan ve BAFTA ödüllerine de aday olarak Filipinler yapımı filmi sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Usta

bir film bu kadar mı ağır olur bu kadar ağır olur
hayatımda izlediğim en berbat 100 filmin arasına girdi bile
boşuna izlemeyin zaman kaybı..

sami abi

biz manilaya gelmekle büyük hata ettik evet büyük şehir yaşamı adamı boğar insan yaşamı hayatı nereye giderseniz gidin aynı ve zorda kaldığın zaman her şeyi yaptırır filmi zevkle izledim aksiyon aramayın afişine aldanıp sosyal bir yaraya parmak basıyor

kurgusu güzel,sürükleyici.. puanını haketmiş..teşekkürler

Fügen

Köyden kente mecburi göç etmenin zorluklarını ve ailenin yaşadığı dramı konu olan başarılı bir festival filmi. Beğendim ve etkileyici buldum. Sürükleyiciydi.

gecem24

aksiyon değilde dram yönü ağır basmış türü sevdiğim için güzel tesadüf oldu filmi beğendiğimi söyleyebilirim girişi gelişmesi sonucu fevkalade bağlanmış .teşekkürler