BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-6. Kattaki Kadınlar / Les Femmes du 6ème étage 2010 Fransa / Türkçe Altyazılı-

Jean-Louis Joubert adlı iş adamı, lüks bir evde ailesi ve şımarık çocuklarıyla sıkıcı bir hayat yaşamaktadır. Günün birinde evine temizlik görevlisi olarak gelen Maria ile tanışınca, hizmetçilerin kaldığı ve eğlendikleri 6. kattaki diğer personelle de tanışma fırsatı bulur ve bakış açısı değişmeye başlar.Cesar Ödüllerine layık görülen ve Malatya Film Festivalinde de gösterim şansı bulmuş olan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

8
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Fedakar Doganavsargil

Guzel bir film..Alttakiler ve usttekilerin yasamlarini, deger yargilarini ve mutluluklarini ne de guzel incelemis..

,

deniz

Çok güzel film arkadaşlar. Tavsiye edilir.

leda

beğendim 🙂

redbull71

tşk admin:)

tatliyesim

Çok güzel, sade, yalın, eğlenceli bir filmdi. Tam da gününde izlemişim (Pazar) Teşekkürler Admin.

elektrokorsan

Mükemmel…

pipolu

Naif,duygulu ve komik…Oldukça lirik işleyişi olan yapım, nobran komedilerden çok uzak. İzleyende çok hoş hisler uyandıran filmin gerçekçi yanı olmasına rağmen ,genelde masalımsı bir havada ilerliyor… Burjuva sınıfının hayat tarzını realist olarak ele alırken,gelişen olaylar kül kedisi masallarını andırıyor. Ev hizmetlilerinin dünyasını, acımasız koşullarını gözler önüne serip,diğer yandan ise burjuvayı alaycı bir gözle irdeliyor. Her iki sınıfın tiplemeleri mükemmel şekilde ele alınıp ,fertlerin iç dünyaları ,arzuları ve idealleri eksiksiz anlatılıyor. Tanıtılan bu kişilerin ortak noktası ise mutluluğu yakalamaları için verdikleri çaba… Bu çaba içindeki dayanışma ve maddi güce kavuşmanın önemi ne kadar büyük ise, sadce parayla mutluluğu yakalamanın imkansızlığıda eğlenceli… Read more »

İspanyol

Çok tatlı eğlenceli ve aynı zamanda romantik bir film. Ispanyollara olan sempatim arttı. Güzel bir filmdi teşekkürler