BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Gabrielle 2013 Kanada / Türkçe Altyazılı-

Gabrielle adlı genç kızın, Willams Sendromu denilen genetik bir rahatsızlığı vardır. Bu yüzden rahat iletişim kuramaz ve derdini anlatmakta zorlanır. Kaldığı bakım evindeki aynı durumda olan Martin ile duygusal bağları vardır. Bu bağın tensel temasa geçmesini isteyen çift; katı kurallara çarpacaktır.İki engelli aşığın hoş müzikler eşliğinde duvarları yıkma öyküsünün anlatıldığı filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

Play’e basıp bir süre yüklenmesini bekleyin. Kesintisiz izleyebilir ve istediğiniz yerden başlatabilirsiniz.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
deyzi

başarılıydı

shah

çok güzel bir konu…gerçekten özürlü ise oynayanlar extra tebrik etmek istiyorum..

demet kuru

Film ilk başta durağan ilerlese de konu çok enteresan ve ilgi çekiciydi. Bu yüzden sabırla izledm. Ama değdiğini söylebilirim. Gabriel ve Martinin aşkı insanı çok etkiliyor. Onlar ne kadar katı kurallara da maruz kalsalar, aşklarını yaşamaya engel değildi. Eğer konu,kişi filmlerinden haz etmiyorsanız, sizi sarmayacaktır. iyi seyirler.

Tozmik

Williams sendromu hakkında yapılan film pek hatırlamıyorum.Değişik bir hastalık bunlar hep gülmek ve mutlu olmak isterler.üzüntülü olmamaları gerekir.Yaşamın her anıyla herşeye gülmek isterler.Yüzlerinden tebessüm hiç eksik olmaz.Üzülünce hasta olurlar.