Harmony Lesson 2013 Türkçe Dublaj izle, Uyum Dersleri Filmi izle, Uroki garmonii izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Uyum Dersleri / Harmony Lessons (Uroki garmonii) 2013 Kazakistan,Almanya,Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-

Aslan, oldukça titiz bir çocuktur. Fakat sınıfta, arkadaşları tarafından küçük düşürülünce bundan çok etkilenir. Okuldaki bütün kötülüklerin, herkesle kavga eden ve parasını zorla alan Bolat'tan kaynaklandığını düşünür. Aslan, okulu bunlardan temizlemek için harekete geçmeye karar verir. Kazakistan yapımı film, Berlin Film Festivali dahil 12 ödül kazanmış olan bir yapım.. Emir Baigazin'in yönettiği filmi sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
deko
7 yıl önce

bu filme kim ödül verdiyse allah ıslah etsin zaman kaybı izlemeyin boşuna

Tozmik
7 yıl önce

Kazakistan Sinemasından önemli bir ergenlik dönemi buhranı filmi.Yalnız en azından 2+1 ses sisteminiz yoksa Dublajlı filmleri kesinlikle izlemeyin.Ses duyulmuyo fıtık oldum bu filmi izlerken:)

KaRTaLiZMa
Reply to  Tozmik
7 yıl önce

buradaki yönlendirmeleri uygularsan ses problemini belirli ölçüde giderebilirsin, bir bak derim 😉 http://www.e-nasilyapilir.com/bilgisayarin-sesini-yukseltme/

Tozmik
Reply to  KaRTaLiZMa
7 yıl önce

Sağol.2+1 ses sistemini takmak zor geliyo bazen.genelde dublajlı film seyretmiom.ama farklı ülke filmlerini notu 7 ve üzeriyse izliom.

tozkartallaması
Reply to  Tozmik
7 yıl önce

kimsenin haz etmediği iki yorumcu da burada arka arkaya denk gelmişler. Birbirinize yardım edin tabi yardım iyidir. Başka kimsenin size ihtiyacı yok zaten burada. Adınızı gören kaçıyor artık. Ahu ahuhuhaaagggghhhh. Bi’ bitmediniz be; bi’ bitmediniz…

KaRTaLiZMa
Reply to  tozkartallaması
7 yıl önce

Bizden çok etkilendiğin rumuzundan belli :)))) sen de kaçana kadar devam edecem, öptüm gıdından mamo :)))

Tozmik
Reply to  tozkartallaması
7 yıl önce

sana ihtiyaçları varmı peki.Herkes adına konuştuğuna göre bilirkişi raporunu sen tutuyon sanırım herkes adına.ben sadece yorumcu değilim bu sitede.bunu sölemeye gerek bile yok ama neyse muhatap olmam bile yersiz.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x