Kim ki Duk – Moebius izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Kim ki Duk – Moebius izle

Puanla:
0 / 10

-Moebius 2013 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Karısını aldatan bir adamın bu eylemini öğrenen karısı, cinsel organını kesmek ister. Fakat evde onu bulamayınca oğluna bu cezayı verir. Bu durumu kendi suçu olarak gören baba da harekete geçer. Günün birinde eve geri dönen anne, oğluna yaptığı bu işin sorumluluğunu ve pişmanlığını üstlenir. Oğlunun cinsel hayatı yine onun ellerindedir. Kim-Ki Duk'un son ve çok tartışmalı olan filminde çok az sayıda diyalog bulunuyor. Aile içi bir cinsel döngünün farklı yorumlara yol açtığı ve oldukça sıradışı bulunan film için yorumlarınızı bekliyoruz. (UYARI: FİLM +18'dir!!)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
46 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
remy
1 yıl önce

Nefsine hakim olamayan bir erkeğin kendini ve ailesini yok edişi. Kim Ki Duk filmleri böyle işte. Hayatın olmaması gereken acı gerçeklerini insanın yüzüne çarpar. Tek kelime etmeden. Filmdeki karakterlerin ağır bedeller ödemesi bu dünyada yaptığımız her şeyin bir karşılığı olduğunun ispatı. İzlenesi acı ama ders veren bir film. Teşekkürler.

rabia
5 yıl önce

bu gerçekten sanat filmi mi gerçekten mi.. o kadar izlediğim sanatsal durağan filmlere yazık be eğer bu sanat filmiyse..ahlak sınırlarını aşmak extrem olması cesaret edilmesi takdire beyam birşey mi..psikoloji adı altında yayınlanıyor bir de sanat insana birşey katmadığı sürece sanat değildir önce bunu öğrenmek zorunda insanlar.. filmde ne amaç var ne de sanat.. azıcık sanattan anlıyorsam ki anlıyorum özgün olmak aşırı olmak değildir..o kadar harika yönetmenler çok sıradan konuları ya da duyguları kendine özgü çok güzel amlatanilirler..sanat öylesine bir konuyu güzel anlatmak mıdır sadece..izlediğim zamana ve sanat anlayışıma yazık..

Busem
6 yıl önce

Muhteşem, kesinlikle muhteşem. İyi ki erkek olmamışım dediğim anlardan. Umutsuzluğun içinde zevk
arayışı. Acayip havalı.

Zevkler ve renkler herkese göre değişebilir.

Rabik
6 yıl önce

Kim Ki Duk’un ilk Rough Play filmini izlemiştim.Filmi bir iki saat sonra idrak etmiştim,hazmetmem uzun sürdü yani.Ama karar vermiştim,adamın tüm filmlerini izleyecektim.Tabii hazmedilmesi açısından uzun aralarla ikinci filmini izledim.Oda buydu.Tabii ki beklediğim gibiydi,şaşıracağımı bekliyordum ve beklentim şaşırtmadı.Hiçbir şekilde gerçeklikten taviz vermedi.Tamam çok düşük bir ihtimal ama insanların doğasında olan şeyi işlemiş ve işleyiş tarzından bahsetmiyorum bile.Galiba tüm filmleri sessiz ve ben ilk defa birisine hayranım.Belkide bana hitap ettiği içindir ama etmeseydide böyle bir adama sessiz kalmam mümkünmüydü bilmiyorum.Yine filmin konusu kadar düşük ihtimal ama bir gün tanışırsam bu adamla, yapacağım tek şey gururla bakmak olur.Sessiz ve anlamlı.

emir
6 yıl önce

yok arkadaşlar bence beynimizin içindeki o kısır düşünceleri ortaya koyuyor aslında aç bir ülke oldugunda insanlar aşmalı diye düşünüyorum .kadınlarımız özgür olmalı istedikleri gibi konuşmalı ayıp şeyler kalk malı artık beyhan şirvan hnm

şirvan yıldız
6 yıl önce

Kim Ki Duk’un çok iyi bir yönetmen olduğu bu filminde de gözler önüne seriliyor. Kim Ki Duk’u sevenlere yönetmen Lars Von Trier’i kaçırmayın derim…. he ahlakçı toplum normlarıyla yaşayan insanlara önermiyorum elbette sizleri yerle bir eder ona göre..

beyhan
6 yıl önce

iğrenç bir film.türk toplumunun örfüne ahlakına çok ters.hatta bence insanlığa ters.zaman kaybı.kesinlikle izlemeyin.

ORHAN
6 yıl önce

İlginç yönetmen KİM , insanları her yönüyle analiz etmeyi seviyor. bu filminde de etmeye en uç noktadan çalışmış.. Ama sinemayı unutmuş sanki .Film sinematografik özelliklerinden kopmuş. İfadesiz yüzler, baygın bakan gözler, travmatik olaylar. İfadesiz yüzler birde konuşmayınca..olması gereken drama da ortaya çıkmıyor. Siteye yeşekkürler.

bibliyofil
7 yıl önce

berbat ötesi…..hadi biriside bu filmden şunu anlamalı bu ders alınmalı desin.

kim ki duk fan
7 yıl önce

bence kim ki duk korenin en iyi yönetmenlerinden, ve filmleri de mükemmel. beğenmeyen arkadaşlar olumsuz yorum yapmasın.

emre
7 yıl önce

bu ne film la

purple x
7 yıl önce

Filmi henüz izlemedim fakat konusunu görmem bile tebessüm etmeme neden oldu.. Bu adamın normal bir filmi hiç olmayacak galiba 🙂

mk
7 yıl önce

Partlı seçenek zaten gözükmüyor vi da da bekleyin diyosunuz sabaha kadar mi bekliycez yoksa filim açılmıyor mu sakamisiniz

ADMİN: VİDEOLARDA SORUN GÖRÜNMÜYOR, TEKRAR DENEYİNİZ.

yuss
7 yıl önce

sapıklık……….

Zeynep B.
7 yıl önce

Filmden sonra karışık duygular içindeyim. Film çok ilginç, çok kötü, çok güzel ve çok acıklı. Film bu kadar değişik duygulara sevk etti beni işte. İzlediğim için mutluyum.Çok değişik bir film olmuş.

selina
7 yıl önce

Yorumlardan sonra hızlı çekim göz atayım dedim ama tam da “hadım etme” sahnesine denk geldim, kıza tecavüz sahnesine denk geldim, biraz daha ilerleyeyim dedim ki elektrikler kesildi ki zaten o izlediğim sahnelerde bile darma duman oldum. Elektriklerin kesilmesi de sanırım bana işaretti 🙂 İzleyebilecek kadar psikolojisi sağlam olan arkadaşları tebrik ediyorum..

emre
7 yıl önce

sinir bozucu bi film bence.. emeğiniz için tşklr

Utkux54
7 yıl önce

Bu kadar ilginç bir film beklemiyordum .
Filmden ne anlam çıkardık ? Bunu sorgulayabilmemiz gerekir.
Aksi şekilde Kore’de şehitleri bunun için mi verdik diye sorgularız .
Hayır güzel kardeşim Kore’de şehitleri ve gazileri bunun için değil nato’ya girebilmek için verdik.

KenanBezgin
7 yıl önce

Nerden akıllarına gelmiş böyle sıradışı bir senaryo ve diyologsuz bir yapım ama çok ilginç Kim Ki duk başarısı tartıştırıcak eleştiriye çok açık bir film olmuş…

cemal
7 yıl önce

süper bir film olmuş bence kesinlikle izlenmesi gereken bir film

7 yıl önce

“Antichrist” filminin Güney Kore – Kim Ki Duk versiyonu. Bence biraz Lars Von Trier’e özenmiş. Sessiz olmasıyla amacını anladık ama yaa o bıçaklama sahnesinde artık fantastik komediye vardı 😀 Arada kalan çocuk ta şaşırdı, nooluyo ya sandviç oldum dedi zavallım. Tamam vücudun her bölgesi erojendir de yaaa hala gülüyorum yaaa, adamın şeyini kesin birinizin sırtına kalbine kadar bıçak saplayın, biri bundan tahrik olsun öteki cinsel organındaki kan kaybından bayılıp ölmemiş olsun dakikalarca ve bu olaydan tahrik olsun amaaaan gerçekten komedi fantastik saçmalık. Kim Ki Duk tüm filmlerini seyrettim de burada batırmış biraz yaaa, gülelim mi ağlayalım mı bilemedik. Başarısız maalesef…

gulluozman
7 yıl önce

ne olduğu anlaşılmayan tabloların karşısında , harika olmuş naraları atanlara özgü bir film olmuş.
dayım eşeğe binmiş ayakları yerde gidiyor, gibi bir film yapmışlar.

gecem24
7 yıl önce

izlediğim en iyi psikolojik filmlerden biri , puanıda daha yüksek olmalıydı 7.5

piyanist
7 yıl önce

Ben filme sanatsal yönden bakacak kadar uzman değilim.Evet sıradışı bir film orası kesin.Ama ne insanlara nede insanlığa en küçük bir faydası olmayacağı gibi toplum ahlakına çok ama çok zararı olacak bir filim.Filmin ensest içeriğinin övülecek hiçbir yanı olamaz zaten.Dediğim gibi bunun adı sanatsa bende astronotum.”Süreyyayı taşlamak (Sorara of the stone)” diye bir filim var.sanat istiyorsanız bolca mevcut izleyin.

cgl
7 yıl önce

normalde egzantirik filmleri severim ama baydı beni , ayrıca dialogun olmaması iyice batırmış filmi , dialog olsa belki biraz olsa katlanılabilir bir film olurdu …

turgut1917
7 yıl önce

Filmi belinden aşağıyla izleyenlerle gözleriyle izleyenler arasında kesin bir çizgi var. başarılı bir film

eylül
7 yıl önce

izlemeye cesaret edemiyorum..kim ki duk derin drama içerir bana göre acıyı huysuzlugu mutlulugu çaresizliği o kadar içten hissedersin ki bunu ancak yaşaman gerekir ..izlediğim filmlerinde bazı kareler öylesine kazınmışki kafama fotograf gibi önüme geliyor.film burda ve ben bekliyorum..kim ki duk ile tanışmak onla arkadaş olmak ve onun hakkında bir yargıya varmak her yiğidin harcı değildir.

beyhude
7 yıl önce

adam sapık, karısı sapık, çocuk da sapık. yönetmen sapık, bu kore için mi onca gazi şehit verdik. Bir de Kim üstad filan demişler. Sapıklığın üstadı. Köylerde köpeğe eşeğe tecavüz edenler daha insancıl, onlar da üstad demek ki. Yakında öyle bir film de yapar bazılarının üstadı.

turkbular
7 yıl önce

boyle senaryo mu olur ınsan tırsınıyor olmaz olsun boyle fılım sonunakadar sacma ustelık sessız fılım hıc tek bır laf kımsenın azından cıkmıyor sadece ınlemelerı duyabılırsınız bos verın ızlemeyın

Atilla Dorsay
7 yıl önce

hayatımda bu kadar saçma bir film görmedim..koreliler gerçkten uçuk insanlar..savaş travması
şarkılarına filmlerine kıyafetlerine herşeyine etki yapmış..yazık..son dönem değil ama mazoşist öğelerden uzak hikayesi sağlam türk sineması bunlara on basar dramın içine bu kadar mı edilir.

sugar men
7 yıl önce

Dialogsuz film bana göre susuz havuza benziyor. Pek bir anlamı yok. İnsan ister istemez bazen dialog olmasını bekliyor ama bu filmde hiç yoktu. Tamam Kim duk Kim sineması iyidir ama bu filmde biraz sığ kalmış. İşin içine ensest de girince olmamış benim açımdan.

barolo
7 yıl önce

ya bende herkesi elestirmek gibi bagislanmasi mümkün olmiyan asagilik kompleksi var. veya ustanin filmini anladigina dahi inanmadigim insanlara küstahlik etmek gibi tedavisi mümkün olmiyan bir, arizayim ben. siradisi muhtesemlik” ne demekse, o hiç yok…bu filmde bir toplumun ahlak çizgisi -buda heykelinin- altina saklanmis bicakla kökünden kesiliyor. aslinda, kim ki-duk usta çocuk yasinda maruz kaldigi babasinin tacizleriyle 50 yasinda hesaplasmaya cabaliyor bi sekilde. üstelik kimsenin midesinin kaldirmiyacagi cesaretle. o zamanlar babasinin kendisine yaptiklarina ses “çikaramiyan” annesini olaya dahil ediyor. ve bicagida ses çikaramadigi günlerin aksine ona veriyor. filmin sondan önceki sahnesinde silahi babasina verdigi gibi. cinsellik ve orgazm konusuna gelince, vücudumuzun… Read more »

ates35
Reply to  barolo
7 yıl önce

Hayır hayır doğru yoldasın sen barolo. Kendine bu kadar kızma 🙂 Ve de son sahne olaya son noktayı koydu.

cem
7 yıl önce

entel kesim sever bu tip filmleri ancak

KaRTaLiZMa
7 yıl önce

Sıradışı muhteşemlik bu olsa gerek… Böylesine zor bir senaryoyu sıfır dialogla filmleştirmek, üstelik seyir zevkinden hiç bir ödün vermeyerek…. gerçekten ustalık işi.. öyle sahneler var ki Quentin Tarantino dahi kıskanır..! tek olumsuz yorumum ise genel olarak oyunculuğunu sevsem de bu filmde vasat kalmış bir Jae-hyeon Jo ve badi badi yürüyüp Türk sinemasına has gülünç tokatları.. kaçırmayın derim..!

solak
7 yıl önce

sıradışı ,tam bir felaket filmi ..bu filmi anlamayan yada anlamak istemeyenlere ,internette sıradışı zevkleri araştırmalarını tavsiye ederim .tabi ,filmdeki çaresizliğin getirdiği bir zevk arayışı ..

zcn26
7 yıl önce

Yorumlara bakıp bu filmi izledikten sonra filmi değil film icin olumlu yorum yapanları düşündüm. Sırtında ciğerine kadar bıçak saplı olan birisi nasıl orgazm olabiliyor biri bi anlatsın arkadaş. Siz bu filmi hangi kafayla izledinizde olumlu yorum yaptınız 🙂

sasuska
7 yıl önce

emeğine sağlık

osman osmanoğlu
7 yıl önce

kim ki duk’un bir önceki filmi sanırım ismi (pieta)idi.her ikiside oldukça sıra dışı kimi yönleriyle fazlasıyla rahatsız edici.doğrusu her izleyiciye göre değil çok cesur filmler bunlar.
üstada şapka çıkarıyorum.mükemmel bir film.

özdenyunus
7 yıl önce

Kim Ki Duk olur da seyredilmez mi 🙂

Dogan Demir
7 yıl önce

Genel olarak Kore sinemasi, özel olarak ta Kim Ki Duk filmleri Hollywood’un hastaliklarini tasiyor. Her ne kadar farkli bir sinema yapmaya calissalar da döne dolana Hollywood’un tuzaklarina düsmekten kurtulamiyorlar. Hollywood filmleri teknik üstünlükleri ve olaganüstü sahne yönetimi kültürüyle en berbat filmleri bile bize izletmeyi basariyor. Kore filmleri ise; hem bir türlü adam akilli sorunlari önüne koyma cesaretinden yoksun olmasi, hem de teknolojik yetersizlik ve sahne yönetimi gibi olmazsa olmazlari belli olan bir konuda birikimsiz olmalari yüzünden bitr cizginin üzerine hic cikamiyorlar. Bu fildeki konu (eger buna bir konu diyebilirsek) oldukca ekstrem ve cetrefilli bir konu. Herhalde yeryüzünde hic olmadik bir… Read more »

azadi
Reply to  Dogan Demir
7 yıl önce

derrida nın lafıydı galiba : sinemada ya da kitaptakileri gerçek sanmak aslında hastalıklı bir ruh halinin göterilmesidir der.Kim ku nun bütün filmleri extrem burda mesele olayın extrem olması değil o bir KURGU kurgular gerçek olmak zorunda değil ama kurgu ile gerçekler anlatılabilir, yalan söyleyerek gerçekliğe vurgu yapmak gibi.

zeyno
7 yıl önce

sapıklığın sınırlarını zorluyor.az değil sıfır konuşma.

casomai
7 yıl önce

film yine çok sıradışı olmuş.beklentimi karşıladı yine.alışılagelmiş filmlerden bıkanlar için bu yönetmenin bütün filmlerini tavsiye ederim.kim ki dukun en sevdiğim diger filmi boş evdir.kuş kafesi moteli ve bilinmeyen adreside tavsiye ederim.admin teşekkürler..

Casomai
7 yıl önce

Adminnnn.ne zamandir bu filmi bekliyorum.hemen izliyicimmm.kim ki duk filmleri cok ozeldir sayet..herkese tavsiye eerim

etoo qvıı
7 yıl önce

kim ki duk artı psikolojimi ismiyle dahi bozacak artık , bütün filmlerini izledim 10/9 filmde bir kere dahi konuşulmadı ama izlettirdi .kore sinaması amerika sinamasına fark atıyor her gecen gün.her kes ettiğni bulur emeği gecenlere tesekkurler…

46
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x