Rüzgarlar 2013 Yerli Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Rüzgarlar 2013 Türkiye / Yerli Film-

Filmler için ses kayıtları yapan Murat, Gökçeada'da (Imroz) duyduğu çeşitli sesleri kaydeder ve fotoğraflar çeker. Ada ile ilgili bir fotoğraf sergisi açmak istemektedir. Bu çalışmaları sırasında adada tek başına yaşayan 80 yaşlarındaki Madam Styliani ile tanışır. Aralarında bir dostluk oluşur. Madam'ın kendi sesinden hayatını, anılarını kaydetmeye başlayacaktır. Oldukça sessiz ve sakin bir havada geçen ve Gökçeada'da çekimleri gerçekleştirilen filmi sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
koruyucu
6 yıl önce

nustafa sende bu yorumlara cevap vererek aynı hatayı yapıyorsun. millete laf yetiştiriyonuz diyeceğine önce sen kendine bak. hani unuttum onu derler hiç aklıma gelmiyor artık derler ya. o sözü söylerkende hatırladığının farkında olmayanlardansın sende.

Lıght
7 yıl önce

Eddie Film hakkındaki yorumun için teşekkür ederim.

egeliefe
7 yıl önce

Varsayalım Kültür Bakanlığından para alıp bir bütçe ile film yapıyorlar. Neden 80-90 dakikada bitirmezsin? Motor sahnesinde çekim yapan kameraman gölgesi görünüyor! Benim gibi çok boş vakti olan izlesin. Puanım 4
Teşekkürler Admin!

eddie balci
7 yıl önce

film bence cok sade ve adanin gecmisini we nasil oldugunu anlatan sade bir film , ada hkkinda bilgi we gormek Adina izlene bilir , egedeki kalan sadece bir 2 adadan biri ,diyer ufak larla fazla ilgilenmemis ozamnki hukumet ,yuzlerce irili ufakli ada olmasina ragmen,

calico
7 yıl önce

eminim bu filmi yapan ekip bu gibi sitelerden yorumları takip ediyordur. 12 yorum dan hiçbiri film hakkında değil . ben, film hakkında yorum yapmak isterdim fakat türk filmi seyreden biri hiç değilim şimdiye kadar gerek senaryosu gerek kast seçimi gerekse oyunculuğa dair kaliteli bir yapımla karşılaşmadım üzülerek belirteyim saçma sapan konular oyunculuklar çekimler diyaloglar……sıralayabilirim. ———– beni bu filme yorum yazmayı iten sebep filmin afişi sinirlerim tavan yaptı yaaa! bana lütfen birisi bu yazdıklarıma cevap versin admin bey veyahut bayansa admin hanım filmlerımızn afişleri neden bu kadar anlamsız-basit-saçma -filmle alakasız -yaratıcılıktan uzak …….daha sayabilirim .sinema okullarında hiç mi öğretilmiyor türk filmleri… Read more »

Mustafa
Reply to  calico
7 yıl önce

Sevgili Calico, Çünkü paramız yok. Çünkü bu işe gönül verenlerimiz cezalandırılır. Böylece geri kalanları da bir korku sarar. Rahat, yaratıcı bir sanatçı gibi davranamazlar. Çünkü sinemayı yıllar boyunca şeytan işi, aktörlüğü “artislik” olarak gören bir toplumuz. Çünkü emeğe gerçek değeri vermeyi henüz beceremedik. Çünkü sanat olayının insanda yaptığı olumlu değişimi hep olumsuz yorumladık ve zaman zaman sanat yapmayı yasakladık. Çünkü dünyada olumlu bir isim edinemedik. Daha çalışkan, daha zeki, daha değerli olduğumuzu hep söyleyerek kendi kendimizi kandırdık. Çünkü bu işin bilim yanını görmemezlikten geldik. Çünkü eleştirinin yapıcı gücünü kullanmak yerine hep laf ebeliği yapıp sadecek kendimizi beğendik. Çünkü gelişmiş bir… Read more »

turgut1917
7 yıl önce

Emre denen zatı-muhterem yazdıklarını okumadan paylaşma “neden herkes kendi haklı göstermeye çalışıyor anlamıyorum” dan “şehitler ölmez vatan bölünmeze” evrilen bir yazı işte bunu söylüyorum bende başı kıçı bir olmayan tren plastik patlayıcı “Tanrım aklımı koru”

turgut1917
7 yıl önce

Bu nasıl bir reflekstir tıpkı Dövlet böyükleriniz gibi ve onların aklı dili ağzı. Bu ülkede büyük acılar travmalar yaşanmıştır en büyük payı Ermeniler almıştır “sizin kadar aklım olmadığından” buna soykırım yada farklı isimler vermeyeceğim 1.5 milyon insan öldürülmüştür bu şiddetle karşı çıkanlarında kabul ettiği bir tespittir. Muhalif olan öldürülmüştür bu kadar basit bakın çok bilenler incelesin bu ülkede kimler neden öldürülmüştür. Berkin Elvanın selamı var çocukları bile öldüren 3.5 yaşında aramızdan ayrılan Pamir bebeye akıl almaz hakaretler eden toplumda yaşıyoruz üstelik hemi TÜRK hemide MÜSLÜMANIZ

Mustafa
7 yıl önce

Barolo’ya cevap vermeden önce onun yazdıklarını anlamaya çalışsaydık, bugün toplum olarak başka yerlerde olurduk sanıyorum. Barolu filmi izledikten sonra, film hakkındaki düşüncelerini yazmış ve buna duygularını eklemiş haklı olarak. Ona cevap yetiştirmek için uğraşanlar da film hakkında tek söz etmemişler. Garip değil mi bu sizce? Mübadele sizce de acı değil midir? Bu laf yetiştirme telaşı niye? “Seviyeli” olmak bu mudur günümüzde? “Osmanlı Tarihi” kitabı derken hangisini demek isteriz acaba? Bu isimle yazılmış onlarca kitaptan haberimiz olmadan mı konuşuyoruz yoksa? Ne zaman bize öğretileni süzgeçten geçirdikten sonra kendi düşüncelerimizi de katıp yeni düşünceler üretip, papağanlıktan kurtulabileceğiz? Allahım, önce bana sora da… Read more »

metuva
7 yıl önce

barolo ya güzel ve sevyeli cevaplarınız için teşekkürederim ve hepsine katılıyorum

dergi
7 yıl önce

Paylaşımınız için teşekkürler.. Kolay gelsin!

emre
7 yıl önce

osmanlı tarihi kitabını herkeze tavsiye ederim.Peygamber efendimiz(s.a.v)gelen ilk kelime oku olmuştur.tarih defalarca kendini tekrar etmiş ve bize göstermiştirki türkün türkten başka dostu yoktur.acıyacaksak kendimize acıyalım ve kendi acımızı yaşayalım.sen nerelerden nerelere geldin ve senin atanın ecdadının üç kıtaya yayılan bir imparatorluktan kan gölleri sayesinde elinde kalan bir avuç toprak parçası için ne fedakarlıklar yaptığını bir hayal et işte gerçek acıyı o zaman yaşarsın barola denen şahıs

emre
7 yıl önce

neden herkez kendini haklı göstermeye çalışıyor anlamıyorum.ben bir türk evladıyım ve türklüğümle gurur duyuyorum ama önce tarihimizi bilmeli ve anlamalıyız.birkere şunu söyleyeyim tarihte ermeni soykırımı diye bişey yoktur olay şöyle gelişmiştir.osmanlı devleti ermenileri zarar görmemesi için bir trene doldurup göçe zorlamıştır tabi ermenilerde evlerinden ve yurtlarından olacağı için ellerinde ne varsa satım altına gümüşe çevirip trene doluşup yola çıkmışlardır peki bu tren nasıl bi tren.saatte 25 yada 30km hızla giden bi tren düşünün ve yüzlerce km yol gitmeye çalışan bir tren.tabi bu tren köylerden kasabalardan geçerken oralarda yaşayan türkler ermenilere parası için eş zamanlı operasyonlar yapmışlardır ve her düzenlenen operasyonda… Read more »

hamsitava
7 yıl önce

baralo bu sözlerinle sana nobel edebiyat ödülü vermezler zırvalamış durmuşsun. ahmet arkadaşa katılıyorum. git gör gez yaşa o anları sonra gel burda veya böyle yerlerde yorum yazma hakkına sahip ol. cümle yapına bakacak olursak tamamen edebiyat parçalamışsın başka bir şey değil. artık nerden çalıntıysa yazın.

barolo
7 yıl önce

yasar kemalin, yazdigi kitapda dedigi gibi -mübadele- döneminde, anam, babam, ben, anneannem, dedemgillerde burada, bu topraklarda dogdu. nereye, niçin, neden gideyim diyebilen bir kadinin, insanin yüregini kanatan öyküsü…bundan 99 sene önce, tanrinin tatile çiktigi, vicdanlarin kapi girisindeki askiliklara asildigi, bu kadim topraklardan sürülen, öldürülen, yetim birakilan ermenilerden kendi adima özür diliyor, yasadiginiz kollektif travmayi hissediyorum. aciniz acimdir…..admine, bu ve benzer filmler yayinladigi için, duyarliligina sapka çikariyorum

Tsunami
Reply to  barolo
7 yıl önce

Barolo efendi , sen o özrü Türk milletinden dileyeceksin.400 sene seni koruyan kollayan , kendi devletinde en üst makamlara Ermenileri atayan , onları yetiştiren Osmanlı’yı ; ingilizlerin ve rusların gazına gelip arkadan vuran Ermeni soydaşların adına Osmanlıdan ve Büyük Türk milletinden ömür boyu özür dilesen gene de karşılığını veremezsin.Azerbaycan’ın sizi 1 ay da haritadan silmesini engelleyen onları durduran gene Türkiye’dir.Hala ekmek yediğiniz kaba tükürmeye devam ediyorsunuz.Uzattığımız tüm barış ellerinide geri çeviren Ermenistan ülken acı çekmeye devam edeceklerdir.(Türk-Ermeni kardeşliğini , barışı savunanları tenzih ederim.) Ayrıca Tanrı yani Allah uyumaz.Sizi Osmanlı eli ile cezalandırdı , uyuyan Ermenilerdir !

prettygirl
Reply to  barolo
7 yıl önce

yetim birakilan turkler ne olacak o zaman? tamam kendi capinda bir seyler soylemek istemissin ama cidden sacma olmus.

Adnan
Reply to  barolo
7 yıl önce

barolo’ya birkaç kelime söylemeden geçemeyeceğim. Ermenilerden kendi adına özür dileyen zâtınız acaba Suriye’de, Filistin’de, Arakan’da, Mynmar’da, Çeçenistan’da, Mısır’da, Afrika’da ve en acısı da güzel ülkemizde terör örgütünce öldürülen masum insanlar için hiç üzülmüyor mu? Vicdan pusulanız bu kadar mı şaştı da bu kadim topraklarda yakın tarihte zulme uğrayan masum halkı görmezden geliyorsunuz? İslâm coğrafyasında onca kan akıtılırken de o narin kalbiniz ziyadesiyle sızlıyor mu? Bırakın bu ayakları. Eğer bir şeyler yazacak, bir acıyı paylaşacak, edebiyat parçalayacak ve bunun insanlar üzerindeki etkisinin oldukça dokunaklı olmasını bekleyecekseniz; biraz da akıl yürüteceksiniz. Zira buradaki insanlar çocuk ya da aptal değiller. Türkiye şanlı tarihinde… Read more »

ahmet nas
Reply to  barolo
7 yıl önce

siteyi cok begeniyorum ve ilk defa barolo isimli arkadasin yorumuna karsi bir turk evladi olarak birseyler soyleme mecburiyeti hissettim, oncellikle milleti devleti tarihi ecdadimizi elestirmeyi gec camur atmanin ve hatta karalamanin malesef! korkunc prim yaptigi gunumuzde moda! sozlerden kendince ucuz bi bir propaganda yapmissin da arkadasim sen acaba hayatinda erzincana, erzuruma, gumushaneye dogu anadoluya gittinmi? orda ermeniler tarafindan koyleri basilan katledilen koyluler hakkinda bilgi sahibimisin?? hangi amaclar ugruna boyle bi savunuculuga giristin bilmiyorum ama koca bi yazik!!! siteye gelince admin emegine cok tesekkur ediyorum…

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x