Resolution 2012 izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Resolution 2012 izle

Puanla:
0 / 10

-Resolution 2012 ABD / Türkçe Altyazılı-

Uzak bir bölgede uyuşturucu bağımlısı olarak yaşayan Chris, arkadaşı Mike tarafından bu alışkanlıktan kurtulması için teşvik edilir. Fakat ikisi arasındaki bu zorlu mücadele, yaşadıkları kulübedeki diğer olayların yanında önemsiz kalacaktır. Kendi türünde değişik bir yapım olan ve korku teması da barındıran bu yapımı sizlere altyazılı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
DEVAM FİLMİ OLAN "THE ENDLESS'İ İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ekol
7 yıl önce

Gizem filmlerinin en büyük sorunu sonlarıdır. Film boyunca çok iyi merak uyandıran senaryo, kötü bir sonla çuvallayıverir. Seyirci “Bu muymuş yani?” diye sorduğunda iş bitmiştir. Bu filmde bu kaygıyı izledim. Sonuna kadar merakla izledim ne çıkacak bu tuhaflıkların sonu diye. En son sahnede bir şey çıktı ve ne olduğunu anlayamadık. Sıkıcı olmayan tuhaf bir gizem filmi, izleyin ve siz karar verin.

zayzay
7 yıl önce

filmin adıyla içeriği arasında bir bağlantı kuramadım ben. Karar, çözüm anlamlarına gelen bu isimle ne bağlantısı var filmin. Çözüm mözüm yok zaten. Herhangi bir kararlılık ta yok. Yani herifi uyuşturucudan kurtaracağım kararı falan mı merkeze alınmış. Ki filmin esas mevzusu bu değil zaten. Bu tali konu üzerinden başka bir yere geliyor film. Sonun saçma sapan olduğuna ben de katılıyorum. İyi ilerliyordu aslında ama o son nedir öyle gerçekten? Salla gitsin demişler herhalde. Filmin sonuna kadar bir gizem yakaladık seyirciyi avuttuk ve iyi getirdik buraya kadar. Sonunu da sallayıver işte denk gelsin gibi bir şey olmuş. Lost dizisini hatırlarsınız mesela. Dünya… Read more »

abukson
7 yıl önce

bu anlaşılmaz sonlardan nefret ediyorum. Lan hıyarlar bir yere bağlayamıyorsunuz olan biteni mantıklı şekilde ya da en azından kendi içinde bir mantık çerçevesi kuramıyorsunuz. Sonunu böyle anlaşılmaz biçimde bitiriyorsunuz. Bu ne kolaycılık. Seyirciye bıraktık laflarını falan bir geçin. Baştan beri neyi bana bıraktın da sonunu seyirciye bırakıyorsun. Böyle saçmalık mı olurmuş. Nedir yani mesele. Mutlu son olunca son mu geliyor? Şimdi tamam buna mantıklı birkaç cevap elbette bulabilirim. Fakat bu değil ki mesele. Filmin tercihi neydi onu bilmek gerekiyor. Baştan beri milleti ekran başında tut sonra da bir yere bağlama. Hayalet uzaylı hikayeleriyle yarattığın boşluğa teslim et sonu. Yuh olsun.… Read more »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x