BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Halime'nin Yolu / Halimin Put 2012 Bosna Hersek,Hırvatistan,Slovenya / Türkçe Altyazılı-

Halime, Bosna Savaşında üvey oğlunu kaybetmiş bir kadındır. Yıllar sonra onun cesedine ulaşmak için çabalar. Fakat kendisinden kan örneği istenilince bunu reddeder. Artık, oğlunun biyolojik annesini bulması ve DNA testinin sonuçlarını öğrenmesi gerekmektedir.8 adet ödül kazanmış olan film, Sırpların yaptıkları katliam sırasında oğlunu yitiren bir annenin dramını aktarıyor. Bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
tepesir
6 yıl önce

Eğer insanların acılarına ilişkin yüreğinin derinliklerinde bir sızı duymasını becerebiliyorsanız bu durum sizin her şeyden önce büyük harflerle insan olduğunuzu gösterir.Daha sonra müslüman,türk,fransız her ne cehennemse onu olursunuz.Kanımca insan olmayı başaran birininde bu hastalıklardan(müslüman,hristiyan,türk,arap,alman v.s…) kurtulmuş olacağına hayatın kanıtladığı üzere şüphem yok.Zaten 20 y.y. insanlığın en büyük felaketi MİLLİYETÇİLİK ONUN HİZMETİNDEKİ TÜM DEVLETLERDİR.

özdenyunus
6 yıl önce

ancak bir savaş insanı kendinden nefret ettirir…

kubilay
6 yıl önce

harika bi film

erdem
6 yıl önce

Geçtiğimiz yüzyılın sonunda “medeni” dünyanın göbeğinde adeta yıllarca seyredilenkatliam ve zulmün çok az bir kısmı aktarılmıştır. Film çok güzel olmakla beraber yapılan soykırımı yansıtmakta doğrusu hafif kalmış. bu yönüyle daha iyisini beklemiştim. Nazilerin ve Stalin’in yapmış olduğu soykırım filmleri daha kapsamlı ve trajik olarak işlenmiştir. Ruanda daki katliamları anlatan filmler bile uzun süre belleklerden çıkmayacak türden filmlerdir. Türklerin ve Müslümanların uğramış oldukları ve halen yaşamakta oldukları baskı ve dayanılmaz zulmü ne yazık ki anlatamıyoruz. Filmde katliam yapılan müslüman Boşnaklara “Türkler” diye hitap edilmesi dikkat çekicidir. Rusya, Avusturya ve İtalya gibi ülkelerin müze ve tarihi kayıtlarında bizleri “TÜRK” olarak isimlendirmişlerdir. Yurt… Read more »

KaRTaLiZMa
6 yıl önce

İnsanın burnunun direğiniz sızlatan, boğazını düğüm düğüm yapan harika bir film.. Anneler gününde izlemek de ayrı bir anlam kattı.. kesinlikle kaçırmayın..!

aslihan
6 yıl önce

çok duygusal anlamlı yalın dram içinde dram barındıran bir filmdi çoğu sahnede gözyaşlarimi tutamadim aldiği tüm ödülleri hak etmiş böyle filmleri neden biz çekmeyiz soykırım olsun türklerin müslümanlarin cektiği acilari anlatamayiz ama doğruya şu dünyada bir ermeniler zulum görmüş birde yahudiler baska hiç kimse zulum görmemiş onlar hakli biz nedense hep haksiz(!) nasıl böyle bir filmi çekebilirizki ? helal olsun çekenin eline gönlüne sağlık uzun zamandir bir film beni böyle ağlatmamişti çok beğendim..

levent
Reply to  aslihan
6 yıl önce

bizim yönetmenimiz ermeni oyuncumuz yahudi.
bak bi türk bi müslüman oldugunda biri tepki veriyormu.bide ermeni yahudi öldügünde gör sen onlari.
arınmadan bu ülke ,bahsettiğin şeyler utopik biraz.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x