BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Bu Denizin Tuzu / Salt of This Sea (Milh Hadha al-Bahr) 2008 Filistin,Avrupa / Türkçe Altyazılı-

Brooklyn’de Filistinli Göçmenlerin oluşturduğu işçi sınıfı bir toplulukta dünyaya gelen Soraya, büyükbabasının 1948 yılında sürgüne gönderildiği sırada dondurulmuş bir banka hesabı olduğunu keşfeder. Soraya uzun zamandır kurduğu Filistin’e dönme hayalini gerçekleştirir. Kendisinin aksine, en büyük tutkusu orayı tamamen terk etmek olan Emad ile tanışır. Hayatlarını kontrol eden kısıtlamalardan yorgun düşen ikili bundan kurtulmak için beraber olurlar.Filistin ve Avrupanın bir çok ülkesinin ortak yapımı olan bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
özdenyunus
6 yıl önce

çok acı çok..

yagmur
6 yıl önce

Cok guzeldi, izleyin.Bu filmi izleyince, Hitler, isini eksik yapmis diyesi geliyor insanin ama bunu demekte bir insana yakismaz.
Tesekkurler Admin ve tozmik.

shah
6 yıl önce

gerçekten pek çok şeyi sorgulayacağınız bir film.. misal 17 yıl boyunca şehrinden dahi dışarı çıkamamış, her polis gördüğünde kilotlarına kadar soyunan bir insana ya kardeşim öl ama bu bayağılıkta yaşama diyorsun.. acımadan çok mide bulantısı bendeki.. gönül isterdi ki sonuna kadar, tek bir yanan ocak kalmayana kadar savaşsalardı da bu aşşağılık muamelelere katlanmasalardı..
herneyse güzel film..

ay
6 yıl önce

tozmik’in onerdigi hic bir filmi kacirmam

Tozmik
6 yıl önce

tmm dostum.karar verdim.aynı coğrafyadan devam edelim.sonrada İranı geçiririz muhtemelen. Sırada İsrailden Sof Ha’Olam Smola(Dünyanın Sonundan Sola Dön) olsun.3-5 güne halledersin.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x