BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Siyah Venüs / Vénus Noire 2010 Fransa,Belçika / Türkçe Altyazılı-

Güney Afrikalı Baartman, tuhaf fiziksel görünüşünden dolayı 19. yüzyılda Avrupa’ya getirilir; sirk ucubesi ve Paris’te bir yabani olarak sergilenip ün kazanır. Karnavallarda tacize uğrar, fahişeliğe zorlanır ve hayret içindeki bilim insanları tarafından incelenir. Hayatı inanılmaz bir zulüm içinde geçiyor olsa da, “Hottentot Venüsü” olarak bir ikon haline gelir. Fakat bu hayatın mutlu sonu yoktur.Gerçek bir yaşam öyküsünden alınan ve Avrupa'daki ırkçılığın 19. yüzyıl dönemlerini dramatik şekilde ele alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
belsimi
6 yıl önce

cok etkilendim bir o kadar da üzüldüm tskler

why not
6 yıl önce

gerçek hikayelerden uyarlanma filmler her zaman ilgimi çekmiştir, kederlendim ,utandım ,üzüldüm , izleyip izletiniz …film süresine bakıp rahatsız olmayın özellikle son akıştan sonra kapatmayın 1-2 dk gerçek görüntüler ve konuşmalar var , bilginize …

arya
6 yıl önce

Geçekten filmden anlayan insanlar için güzel bir film yoksa zamanım var keyif alayım izlediğim filmden dersen değil

melekimu
6 yıl önce

güya insan haklarına saygılı ingiiz ve fransızların yani batı uygarlığının fırsatını bulunca nasıl ahlaksız ve nasıl sömürgeci olduğunu, bir insana yapılan ezaları nasıl gülerek karşıladığını görmek bile mide bulandırıcı,çok ibretlik bir film, admine tşkler yayınladığı için.

KaRTaLiZMa
6 yıl önce

izlerken insani duyguları allak bullak eden bir film.. tavsiyem sinir eşiği yüksek olanlar izlesin..!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x