BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Turn Left at the End of the World 2004 İsrail / Türkçe Altyazılı-

Hindistan'dan ortadoğuya göç eden bir aile İsrail'in güney bölgelerine yerleşir. Ailenin en büyük kızı burada yeni dostluklar kurmaya başlar ve bunlardan biri de Fransız bir kızdır. Bölgedeki aileler için kültür farklılıkları bazı sorunlar yaratır ama kızların ilişkisi günden güne derinleşecektir.Yönetmen Avi Nesher’in İsrail sinemasının iki başarılı genç oyuncusunun güçlü oyunculuklarıyla da dikkat çeken filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
cetin senel

ÇOk ama çok duygusal ve şiirsel bir anlatım.

Tozmik

Altyazının kötü olması konusunda Admin’in ve benim suçumuzun olmadığını belirtmek isterim.Türkce altyazı sitesinde, altyazı değerlendirmesinden iyi not almış filmin bana görede altyazısı yeterli bile değil.Yetersiz bir çeviri bu.İngilizce ve Hintce konuşmalar neredeyse hiç çevrilmemiş.İbranice ve Fransızca olan konuşmaların üzerine yoğunlaşılmış.Belkide bu kadar çok dilin konuşulduğu bir filmde çevirmeninde kafası karışmış olmalı.o altyazı değerlendirmesi bile sağlıklı olmamış malesef…

emine

dağınık bir film. ayrıca alt yazı epey kötü.