BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Uzun ve Mutlu Bir Yaşam / A Long And Happy Life 2013 Rusya / Türkçe Altyazılı-

Bir çiftçinin elinden alınmak istenen arazisi ve bu satış sonrası işsiz kalacak olan işçilerin durumu belirsizdir. Bu yüzden satışın gerçekleşmemesi için işçiler patronlarını etkileme yoluna giderler. Bu sırada yaşanan olaylar hepsinin geleceğini tayin edecektir.2013 Rus yapımı olan yapım, kısa süreli bir festival filmi niteliğinde. Bu yapımı sizlere altyazılı olarak sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
ismail boran

biz yetişemedik yayından kaldırmışlar

ADMİN: FİLM ÇALIŞMAKTADIR. FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

Rusya filmleri seven,,,

Bu tur Köylu, fakir, feodal,ve toplumsal Rusya filmleri varsa ekleyiniz lutfen,,, CUNKU AMERIKA VE AVRUPA FILMLERINDEN BIKTIK USANDIK, HEP AYNI HIKAYELER,, BENCE RUSYA FILMLERI DAHA LEZETLI,,, SAYGILAR ADMIN KARDES,,

Tozmik

Önder bu filmin yorum kısmından cevap verebilirsin.hiç yorum yapılmamış önceden yayınlanmış zaten.görüntüyü bozmaz yani.Rusya’dan Syostry (2001) mi Finlandiya’dan Thomas(2008) durum nedir.Rusta sorunmu var.varsa diğerine bakabilirsin.ikisinde birden sorun varsa kesin cevap yaz.başka film söylerim.ok.

TAMAM BAKACAM ONA HENÜZ BAKMADIM BUGÜN HALLEDERİZ. VARDIR RUSYA FİLMİ