BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kapital / Le Capital 2012 Fransa / Türkçe Altyazılı-

Genç ve hırslı Marc Tourneuil, Avrupa'nın en büyük bankalarından biri olan Phoenix Bank'ın genel müdürlüğünü yürüten Jack Marmande'ın sağ koludur. Jack Marmande'a konulan kanser teşhisinin ardından hastaneye kaldırılmasıyla işler Marc'a kalır. Marc, bankayı kendi usullerine göre yönetme konusunda son derece kararlıdır. Üstüne bankanın Amerikan yatırımcılar tarafından satın alınmasının gündeme gelmesiyle, işler bir hayli karışır; Mark Tourneuil'in dudak uçuklatan yükselişi böylece başlamış olur.Kapitalist düzeni ve bunun yürümesini sağlayan en önemli unsur olan bankacılık sektörünü ağır şekilde eleştiri altına alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gokturk
6 yıl önce

kapitalizim sonsuza kadar yaşayacagının ispatını işlemişler. Biz reklam budalası cahil insanlar oldugu müddetce kesınlikle haklılarda

Fügen
6 yıl önce

Costa-Gavras filmlerinin hayranı olarak bu filmini de çok beğendim. Insanların kanını emen bankaların tepe yöneticilerinin ve büyük hissedarlarının ipliğini pazara çıkaran bir filmdi. Banka adına söyledikleri ne de doğruydu ” Fakiri daha fakir, zengini daha zengin yapacağız”
81 yaşındaki eli öpülesi yönetmene çok büyük saygı duyuyorum. Onun gibi sosyal ve politik eleştiriler yapan cesur film yönetmeni çok az.

şebnem
6 yıl önce

yani birgün kapitalizm çökecek film bunu buram buram nakşetmiş bu arada sayın admin daha fazla belden sarılmalı okşamalı gay filmleri eklermisin bu tip filmler çok sıkıcı oluyor.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x