BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Hayatın Baharı / Grzeli Nateli Dgeebi (In Bloom) 2013 2014 Gürcistan,Almanya,Fransa / Türkçe Altyazılı-

1990'ların başında, henüz bağımsızlığını ilan etmiş olan Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te, Sovyetler'in çöküşünün ardından ülke hem savaş hem de çetelerle boğuşmaktadır. 14 yaşındaki Eka ve Natya için ne evde ne okulda ne de sokakta huzur vardır. Bu iki iyi arkadaş, birbirlerinden hiç ayrılmazlar. Daha şimdiden erkeklerin büyüklük taslamaları, küçük yaşta evlilik ve aşk acısını tanısalar da hayatın baharında bu iki küçük tomurcuk için hayat sürüp gider.Berlin Film Festivali dahil, toplamda 26 ödül kazanmış olan ve komünizm sonrası Gürcistan'daki iç çalkantıları iki küçük kızın perspektifinden ele alan yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Dramed
7 ay önce

Tiflis te 7-8 gün bulunmuştum hatıraları canlandırmak adına izledim . Genel olarak iyi oynamışlar. Filmde konu edilen insanlar üzerinden gürcü insanı hakkında biraz bilgi edinilebilir.gürcü insanı bizim insanımızdan çok da farklı değil diye düşünüyorum..
Konu açısından dahi olsa 8.2 puan çok bence de .

Tozmik
4 yıl önce

Birikmiş yorumlarımızı yapalım bakalım.Müthiş bir Gürcü Filmi..İzlemeyen kalmasın.Bizim Mustang son 5’e kalıosa buna Oscar vermeliler herhalde:)

Natia
4 yıl önce

Gurcistan filmler den( “fesvebi” ” kökleri” ve (” jariskacis mama” “asker babasi”)türkçe dublaj isterim

escer
6 yıl önce

Kesinlikle zaman kaybı izlemeyin

6 yıl önce

“Mandalinalar” filmine IMBD puanı 8,8 bu filme de 8,3 verilmiş iksi de Gürcistan da geçiyor sırdan film ler. 3 cümle ile anlatmak mümkün. Bu kadar yüksek puan hak etmiyor. Farklı bulan olacaktır, izleyince eminim bana hak veren olacaktır.

Reply to  erdem
6 yıl önce

Aslında doğru söylüyorsun sonuda saçmaydı amma o zamanlardakı zorlu fakir hayatı bize anlatıyor bu film

özdenyunus
6 yıl önce

çok beğendim..

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x