BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Mikra Anglia 2013 izle

Puanla:
0 / 10

-Mikra Anglia 2013 Yunanistan / Türkçe Altyazılı-

Küçük İngiltere adlı bir Yunan adasında, 1930'lu yıllarda geçen hikayede, denize açılan tayfalar bazen evlerine hiç bir zaman dönemez. Onların geride bıraktıkları anneleri, eşleri, kız kardeşleri veya sevgilileri her gün gelmeleri için dua eder. Fakat bu döngü asla kırılmayacaktır.Yunan yapımı olan ve oldukça yüksek puana sahip bu filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ipekim
4 yıl önce

Linkleri yeniler misiniz?
Hiç biri çalışmıyor.

ADMİN: PART 1 VE PART-2 YAZAN KISIMLAR ÇALIŞMAKTADIR. İZLEYEBİLMENİZ İÇİN, VK.COM SİTESİNE ÜYE OLARAK OTURUM AÇIN. DAHA SONRA BU SAYFAYA GELİN.. BU SAYEDE FİLM İZLENEBİLİR HALE GELECEKTİR.

Mr Dennis
5 yıl önce

İlk 15 dakikadan sonra gelişen olaylar ve final filmin gerçek etkisini ortaya çıkarıyor. Finalle birlikte gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz! Beni çok etkiledi! Ağır bir film, duygu yüklü ve gerçekten Pinelopi Tsilika’nın ortaya koyduğu oyunculağa ve duru güzelliğine hayran olmamak elde değil!

Not:Yukarıda yazan bazı aşırı yorumlar filme karşı negatif etki uyandırıyor, fakat filmde eşcinsellik vurgusu kesinlikle yok! Yukarıda yazılan yorumlardan etkilenmeyiniz!

Erdem
6 yıl önce

Filmi izlemeden yorumları okudum. Artık filmde ne oluyorsa (henüz ben de izlemedim) homofobik arkadaşın biri “sapkınlıııık” diye yaygarayı basmış, bu da filmi kötü yapıyormuş. Bu otör arkadaş meseleyi Yunan sinemasının çöküşüne de bir güzel bağlamış. Kendisine benden kocaman bir alkııışş :)) Bu arada tıbbi bir bilgi verelim. Eşcinsellik bir hastalık değildir ama homofobi ciddi bir psikolojik hastalıktır…

Tozmik
Reply to  Erdem
5 yıl önce

Bilip bilmeden filmi izlemeden yorum yaparsan psiko bakımından sen hasta duruma düşersin.bilip bilmeden konuşmak en berbat durumdur.ben Homoluktan bahsediomuyum oku bi yorumları önce.Önder kusura bakma abiartık sölemek zorundayım bu filmde ne olduğunu.Ensestlik söz konusu filmde Eşcinsellik değil.bunu bi anla önce iyimi dostum.

Tozmik
6 yıl önce

Arkadaşlar sapkınlık sahne olarak yok.Filmin 2.24 dksından itibaren konuşulana bakın.ne olduğunu görün.belkide çeviri hatası bilemiyorum.ama ben öle anladım.

gül
6 yıl önce

Müthiş bir aşk fillmiydi herşey dozundaydı ,sapkınlık diye birşey hiç görmedim harikaydı…

özdenyunus
6 yıl önce

Bu filmi beğenmeyen taş olur 🙂 Tozmik’e kitap önerim : Max Frish’in Homo Faber’i.. Kasmaz belki sonra 🙂

Tozmik
Reply to  özdenyunus
6 yıl önce

Homolukla ilgisi yoksa kesin okurum:)Öneri için teşekkürker.

nurisami
6 yıl önce

Film güzel.Adeta bir roman okur gibi…Aksiyonsuz,duygusal,agirca dramlari sevenlerin hoşuna gidebilir.Ben beğendim.Teşekkürler.

Tozmik
6 yıl önce

nasıl sapkın değil.sen filmin sonunu anladınmı dostum?O adam kimmiş bi daha izle sonunu filmin istersen.

Andreas
6 yıl önce

Film gayet güzel sapkın falan da değil aldırmayın izleyin

sbyrkttr
6 yıl önce

Ada manzaraları dışında çok kötü. Ağır çok sıkıcı ve basit bir konuyu anlamsızca filmin temeli yapmışlar ama onuda doğru düzgün anlatamamışlar.

Tozmik
6 yıl önce

Hahaha.Gülüyorum artık yuhh yani.o kadar masum saf bir aşk filminin bu kadarmı içine edilir.Gene Yunanistan gene sapkınlık.aslında hiç şaşırmadım.Yunanistan neredeyse her filmini bu tip senaryolarla kurgulamaya başladı.Bu gidişat iyi değil.Yunan Sineması çöküşte.Bildiğim gerçek hikayeye dayanan iyi bir Yunan filmi var ama onunda türkçe çevirisi yok.İngilizce çevirisi var gerçi.çok iyi ingilizce bilen ve önceden çeviri yapmış biri varsa admine ulaşsın.ben ona söylerim.

Mr Dennis
Reply to  Tozmik
5 yıl önce

Sen bu filmli nerenle ve nasıl izledin bunu sormak istiyorum! Filmin eşcinsellikle alakası yok, önyargıların gözlerine perde olmuş! Keşke Türk sinemasında da bu denli duygu yüklü bir film çekilebilse!

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x