Kuru Gürültü – Much Ado About Nothing izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Much Ado About Nothing (Kuru Gürültü) 2012 ABD / Türkçe Altyazılı-

Messina valisi Leonato eski arkadaşı Don Pedro tarafından ziyaret edilir. Don Pedro'nun yanında iki genç, Benedick and Claudio yer almaktadır. Claudio Messina'ya gelir gelmez, valinin kızı Hero'ya aşık olur. Don Pedro ikilinin arasını yapmaya çalışıp, valiyi ayarlarken. Benedick ve valinin yeğeni Beatrice tüm bu olanları alaya alıp dalga geçmektedirler. İkilinin birlikteliği ayarlanınca gözler, bu alaycı her ne kadar inkar etse de birbirinde olan çifte çevrilir ancak bu planlar bir engele uğrayacaktır. Shakespeare'in klasik komedisinin modern bir biçimde beyazperdeye aktarıldığı film, iki çiftin aşka farklı bakışlarını ve sözlerle ifade ediş biçimlerine odaklanıyor.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fügen
7 yıl önce

Filme dün bir heves başladım ama siyah beyaz çekimlerin ve oyuncuların mı başarısızlığı desem yoksa senaristin mi desem bir türlü filme ısınamadım ve yarıya gelmeden kapattım. İlk yorum yapan arkadaşla aynı fikirdeyim.

7 yıl önce

Şimdiye kadar modernize edilmeye çalışılan hiçbir shakespeare uyarlamasının başarılı olduğunu görmedim. Shakespeare her ne kadar zamansız çıkarımlarda bulunmuşsa da, onun devrik cümlelerini, şiirsel metinlerini günümüz mekanik ve umursamaz şartlarına ve insanlarına uyarlamak sırıtıp kalıyor orada. Sözler,cümleler evrensel insani değerlere ilişkin olsa da insanlığın bu üst değerlerini umursamayanlar arasında,Armani takımla kristal kadehten şampanya yudumlayıp cep telefonlarıyla konuşurlarken Shakespeare olmuyor. Neden böyle bir takıntısı var bu Hollywood camiasının anlamıyorum Shakespeare’i olduğu gibi anlatmak yerine sürekli bir modernize etme çabası, çok yanlış ve bu tarz filmlerin hepsi çok kötü olmuştur bu da onlardan bir tanesi seyredin ve görün isterseniz, ama değmez. Bence seyretmemiş… Read more »

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x