BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-300: Bir İmparatorluğun Yükselişi / 300: Rise of an Empire 2014 ABD / Türkçe Dublaj-

Kral Leonidas ve koruması Thermopylae büyük bir Pers ordusunu uzaklaştırmayı başarmış ve askerlerini bir araya toplamaya çalışmaktadır. Xerxes, Yunan başkenti Atina'yı ele geçirir. Kanlı bir savaşa giren Themistocles bu arada çok özel bir düşmanla karşı karşıyadır: acımasız ve entrikacı bir Pers ordusu lideri Artemisia. Themistocles bu savaşı kazanmak için eski rakipleriyle bir araya gelmek zorundadır. O rakipler de Spartalı savaşçılardan başkaları değildir.Merakla beklenen ve 300 Spartalı filminin konseptinde çekilen yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.Filmi, Türkçe altyazılı olarak izlemek isterseniz buraya tıklayınız.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
eylül

tam bir rezalet ..nerde o ilk izlediğimiz spartalılar, Leonidas öldü film bitmiş

bob marley

Dibe vurmuş yunan ekonomisnden dolayı oluşan prestij kaybını önlemeye çalışan yunan propaganda filmi olmuş. 300-500 tane yunanlı yüzbinlerce persliyi darmadağan ediyor. Vay be sen neymişsin be abi tadında, yersen filmi..

darklist

hayatımda bu kadar saçma savaş sahneleri görmedim.bizim cüneyt arkın la dalga geçenler şimdi bu saçmalıkları beğeniyor ya helal olsun

CR unfoR

Kral Leonidas ın ölümü üzerine Spartalıların yer almadığı, Thermopylae ile Perslerin arasında geçen bir savaş. Güzel bir film olmuş. savaş esnasında verilen kan efektleri aşırı olsada sürükleyici bir film. Sonu hakkında yorum yapacak olursak, En son büyük savaşta Perslerin kraliçesi ölüyor ve Spartalılar Kraliçesi komutanlığında Thermopylae ordusuna tek Yunanistan olma adına katılıyor ve film bitiyor. Bence bu filmin 3’ü çıkacağı kanaatindeyim, sebebi ise Pers Tanrısını öldürmediler.

ayhan berksoy

Ayrıca. 2 partta , Pers ordusuna açık denizde 50 gemi ile saldırmak intihar olur deniyor. Komutan: benimde istediğim bu diyor ve büyük bir zaferle ayrılıyor, meğersem pers gemileri kartondan askerleri de kağıttanmış:))