BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Attorney 2013 Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Song Woo-Seok (Song Kang-Ho) sadece para için avukat olmuş biridir. Fakat bu düşüncesi işkence yapılarak yargılanmış eylemci Jin-Woo ile tanışmasının ardından değişir. Böylece Woo-Seok, Jin-Woo’yu savunmaya karar verir.Yüksek puanı ve beğenisi ile dikkat çeken 2013 yapımı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

12
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
ORHAN SANDIKCI

Yoksul bir sınıftan gelip azimle çalışarak iyi bir konuma gelen, geçmişte yapılan iyilikleri unutmayan ve Haksızlıklara karşı mücadeleden ödün vermeyen şerefli bir avukatın mücadelesini konu alan filmdi. Kang Ho Song’un adalet için duruşma sahnesindeki mücadelesi ve oyunculuğu mükemmeldi. Yaşanmış bir olaydan alıntı yapılmış filmi ben çok beğendim. İzlemenizi tavsiye ederim

ali kamer

sonunu getirememişler diyorsun da her filmde “son” olacak diye bi kuralın olduğunu sanmıyorum. senaristler bazen filmin sonunu izleyicilere bırakır. aynı bir kitaptaki konu gibi. bazen yazar, kitabın sonunu maumamada bırakır

Nuri

adalet yalnız bir ülkeye değil bütün dünyaya gelmeli.Haksızlıklara hep birlikte karşı çıkalım.
Film on numara kesin izleyin.

Etka

Şu anda CEMAAT – HÜKÜMET durumları. HÜKÜMET saçma sapan ve olmayan kanıtlarlar CEMAATİ hapsetmeye çalışıyor.

nihat

izleyin yaa. nerden nereye……

İzleyince hem sevindim hem de üzüldüm. Sevindim çünkü onurlu insanların dava aşkını çok güzel anlatmış ve adeletin herkese lazım olduğu vurgusunu hiç es geçmemiş. Üzülüyorum ki Türkiye’de benzer darbe ve yasaları kötüye kullanma vakaları yaşamışken pek çok film çekilmesine karşılık hem iktidar hem de muhalefet kesimine hitap edebilecek bir film çekilememiştir.
Filmi tavsiye edenlere ve burada yayınlara teşekkürler.

biraneci

güzel film izleyin derim teşekkürler

su an Turkiye’de gereken bir onur savasi. Izlenmesi gereken bir film. 9/10

Bizdeki yapının tam kopası var burda da diymi? Söyliyeceklerinin olmadığı sen olmıyacağın bir düzenin çarkları arasında illaki ezilecek ve haksız konuma düşürüleceksin de! Sana sadece susmayı öğretenlere başınıda sallayıp duracaksın ki sadece yaşayabilmek adına haa?Filmin sonunu göremedim admin ,kesin yine birşeyleri yanlış yaptım .

maestroes

Film gayet başarılı, teşekkürler.

faruk tatlı

sonunu getirememişler ama çok sürükleyici bir film ve bazı sistem kölelerinin ne denli acımasız olduğunun az da olsa belirtilmesinden ve bazı sistem yöneticilerinin ne kadar vicdansız ve faşits olabileceklerini göstermesinden dolayı ımbd de yüksek puan almış.

calapari

harika bir film,tesekkürler