BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Adalet İçin / Age of Uprising 2013 Almanya,Fransa / TÜRKÇE DUBLAJ-

Michael Kohlhaas, dürüst bir at taciridir. Ailesiyle sakin ve mutlu bir yaşam sürdürürken bir derebeyiyle tartışınca yalnızca maddi varlığını değil ailesini de tehlikeye atmış olur. Onurunu korumak isteyen Michael Kohlhaas, bir ordu kurar ve bütün ülkeyi ateşe atmak uğruna hakkını arar.Feodal ortaçağ düzeninin hüküm sürdüğü 1500′lerde geçen Michael Kohlhaas, Heinrich von Kleist’ın aynı adlı romansının Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışan en yeni uyarlaması olan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fahri gözlemci
5 yıl önce

Aynen güzel yurdumun güzel insanlarına yapılanlar gibi fark olarak olayın eski cağda geçmesi bizde zalimin suçsuza ceza suçluya af aslında yazaçak çok şey var son 2 cümlemden ne demek istediğimi çıkarabilirsiniz.

Şerif Başaran
5 yıl önce

filmi ilgiyle izledim, gücü elinde tutanların adaletten ayrılması durumunda kendisinin ve mahiyetinin ne duruma düşeceğinin güzel bir gösterimi,tşk.ederim

emre
6 yıl önce

altyazı isteriiiiiiiz…

haki
6 yıl önce

berbat bi şiirin son bi kaç mısra ile tat bırakmasıydı.. hep beraber titredik ölüme karşı. eyvallah

okan ozden
6 yıl önce

dinin oldugu heryerde adaletsizlik var

seda
6 yıl önce

heralde yapılabilecek en sıkıcı durağan savaş ve isyan filmiydi

Asu
6 yıl önce

İzlemek isterdim ancak ayrıca altyazılı olarakta yayınlarmısınız? Bir çok insan filmleri orjinal dilde izlemek istiyor aslında, dublajların filmleri bozduğunu düşünüyorum ve kesinlikle tahamül edemiyorum alakasız seslere

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x