BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Yüksek Risk / Starred Up 2013 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Eric genç olmasına rağmen, aşırı şiddete eğiliminden dolayı, yetişkin hükümlülerin kaldığı bir hapishaneye nakledilir. Aynı zamanda babasının da gün doldurduğu bu hapishanede kendini gardiyanlardan koruması, diğer tutuklularla işbirliği yapması ve hatta babasıyla yüzleşmesi gerekecektir. Aynı zamanda, onu yok etmeye yemin etmiş birtakım güçler de bu dört duvarın içindedir.London Film Festivali ödülü sahibi olan ve bir gencin hapishane günlerinde yaşadığı zorlu günleri ele alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

24
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

15 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
anonim

Mina2013 her seferinde oturtmuş ya yorumları okurken filmden daha çok zevk aldım

ufukd.

abi filmin türü zaten dram ne bekliyorsunuz anlamadım filmden anlayan arkadaşlar darklist ve alanyalı. bir daha ki sefer sag tarafta bulunan katagoriler kısmından fantastik veya gençlik filmlerinden birine tıklayın en azından beklentilerinizi karşılarsınız.film güzeldi admin teşekkürler izlemek isteye arkadaşlara tavsiye ederim

ORHAN

Hapisaneden çok ringde kavga eden boksörler vardı sanki..Baba oğul ilişkisini kini aralarındaki nefret açık anlatımlı değildi..Ben ilk defa ödüllü bukadar kötü bir hapisane filmi izledim. Diyaloglar sadece küfürlerden ibaretti.üzgünüm..

darklist

boşuna zaman kaybı bir film bol küfürlü konu desen saçma müthiş diyenlr heralde daha ilk kez film izleyenler

alanyalı yusuf

Yazdıklarınızın altına imzamı atıyorum..
Buralarda az da olsa, filmden anlayan insanları görmek güzel..
Selamlar

deniz

filmi izleyemiyorum.5.dakikadan sonra sona sarıp filmi bitiriyor.

fulya

Harika mutlaka izlenmeli !!

samiabi

bir sinema sever olarak ailesinden yoksun ve tramvaya uğramış bir genç hapishane ortamına nasıl alışır ve bird e babası orada olursa ne olur ben ömrümde bu kadar küfür etmedim be amma küfürlüymüş ya film güzel sadecece izleyin ve emeğe saygı deyin

ekol

Bozuk bir baba-oğul ilişkisini anlatan, üst düzey oyunculuğa sahip, her cümlede küfür barındıran bir hapishane filmi, izlenebilir.

turab

baya güzelmiş film ha

Alp Arslan

Gayet guzel…Cocuk iyi oynadi…

alanyalı yusuf

Film yeni ergenlere güzel gelebelir… Nasıl 7 puan almış hayret
Oldukça saçma ve geyik bir film.
40 dk.dan sonra kapattım.

mina2013

Şiddet, öfke, güven, aile bağları, dostluk üzerine gerçekçi bir filmi geyik bulduğuna göre asıl ergen sensin

alanyalı yusuf

Merak etmeyin, daha siz doğaman ben sinema seyrediyordum.. Aklının alamayacağı kadar film seyrettim.. İyi filmi kötü ayırt ederim.. Çekimi sıradan, konusu sıradan, çekimiş olmak için çekilen basit bir film o kadar.. Neyse tecrübe kazandıkça ne demek istediğimi anlarsınız!

mina2013

yaşımı bilmeden yazdığınıza göre ön yargılarıyla hareket eden, büyümek için yaş almanın yeterli olduğunu sanıp tecrübe kazanmayı reddeden, duygularıyla hareket edip kendisine verilen cevabı hazmedemediğinden olsa gerek filmle ilgili tüm iyi yorumlara defalarca eksi puan yağdırken kendi yorumuna artıları es geçmeyen acemi, çaylak, film yorumlarında bile aşağılamayı üslup edinmiş, çok film seyrettiği için kendini film eleştirmeni, fenomen sanan aciz bir insansınız.. filme gelince sıradan bir konu ve sıradan çekimlerle kendini izlenebilir kılması onu birçok filmden üstün kılıyor..

alanyalı yusuf

Ne kadar anlatırsan anlat, karşındakinin anlayacağı KAPASİTESİ KADARDIR! Bu nedenle ne desem boş… Senin yapacağım şey nedir biliyor musun,
oturup 3 ncü sınıf filmler izleyip övgüler yağdırmak..
Hadi şimdi.. sana iyi seyirler!!

Konur Darendeli

Alanyalı Yusuf normal bir izleyici olarak film hakkında başkalarını incitmeden kendi fikrini yazmış,yaşlı da olsa genç de olsa herkesin, başkalarının fikirlerine (kabul etsin veya etmesin) saygı göstermesi bence çok önemli. Belki benim yaşımdan da olsa gerek, ben de çok film seyrettim 🙂 bana göre de sıradan,suç makinası ceza evinde olan bir babayla yine herşeye karşı gelen ve suç işleyen ceza evindeki bir gencin hikayesi,buradan alınan mesaj nedir desem herhalde düzgün bir cevap kimseden alamam. Mina2013 “…filme gelince sıradan bir konu ve sıradan çekimlerle kendini izlenebilir kılması onu birçok filmden üstün kılıyor..” şayet bu ifade doğru olsaydı, izleyici kitlesi dünya çapında… Read more »

mina2013

siz verdiğiniz porno film örneğiyle benim tezimi desteklediniz, teşekkürler)) dünya çapında çok yüksek izleyici kitlesi olan filmlerin diğerlerinden üstün olduğu fikrine itiraz eden bendim zaten, filmler izleyiciye mesaj vermekle yükümlü değildir, şayet öyle olsa yüksek bütçeli fantastik filmler oscar ödüllerine layık bulunmazdı, ama tüm bunlarla beraber bu filmin verdiği çok önemli bir mesaj var, onu alamamış olmanız tamamen sizin algı kapasiteniz, eğitim durumunuz, bilgi birikiminizle ilgili bir sorundur. Şiddet eğilimi olan insanların, çocukken istismar edilmeleri, başlarına aldıkları darbe gibi faktörler yüzünden birer suçluya dönüştükleri bilimsel olarak artık sabittir ve yine bu suçluların darpla, şiddetle, öfkeyle, aşağılamayla, tehditle asla kontrol altına… Read more »

mina2013

ha unutmadan, alanyalının kimseyi incitmeden yorum yaptığını savundunuz madem, “bu filmi ancak ergenler beğenir” cümlesinin gölgesinde yatan aşağılamayı algı kapasitenize emanet ediyorum, bu kadar değerli bir mesajı izleyiciye basit imkanlarla da olsa verebilen bir filmi sırf anlayamadığı için, anlayabilecek olan kişileri ergen sınıfına dahil etmesi yeterince fütursuzca…

emin

normalde yorum yapmam ama iyiki senin yorumuna cevap yazmış arkadaş yoksa bu filmi kacıracaktım .sen sevmemmiş olabilirsin ama film guzel . seni kaale alıp izlemekten vazgecen olursa onlara diyecegim filmden anlayan arkadaşlar üzülür neden izlemedim diye .hayat gibi acılı eğer yop 10 listenizde avatar yoksa kesınlıkle izleyin

umute13

müthiş

suzan

film çok güzeldi..sayın bilgin,proxy diye fikm var..koyabilir misiniz?aylardır beklıyorum

sonic

yapmanız gereken play e basmak film kendini seyrettiriyor..

oktay

izlenebilir bence