BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Yüksek Risk / Starred Up 2013 İngiltere / Türkçe Altyazılı-

Eric genç olmasına rağmen, aşırı şiddete eğiliminden dolayı, yetişkin hükümlülerin kaldığı bir hapishaneye nakledilir. Aynı zamanda babasının da gün doldurduğu bu hapishanede kendini gardiyanlardan koruması, diğer tutuklularla işbirliği yapması ve hatta babasıyla yüzleşmesi gerekecektir. Aynı zamanda, onu yok etmeye yemin etmiş birtakım güçler de bu dört duvarın içindedir.London Film Festivali ödülü sahibi olan ve bir gencin hapishane günlerinde yaşadığı zorlu günleri ele alan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.
NOT: FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJLI İZLEMEK İSTERSENİZ BURAYA TIKLAYIN.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
5 yıl önce

Mina2013 her seferinde oturtmuş ya yorumları okurken filmden daha çok zevk aldım

ufukd.
5 yıl önce

abi filmin türü zaten dram ne bekliyorsunuz anlamadım filmden anlayan arkadaşlar darklist ve alanyalı. bir daha ki sefer sag tarafta bulunan katagoriler kısmından fantastik veya gençlik filmlerinden birine tıklayın en azından beklentilerinizi karşılarsınız.film güzeldi admin teşekkürler izlemek isteye arkadaşlara tavsiye ederim

ORHAN
5 yıl önce

Hapisaneden çok ringde kavga eden boksörler vardı sanki..Baba oğul ilişkisini kini aralarındaki nefret açık anlatımlı değildi..Ben ilk defa ödüllü bukadar kötü bir hapisane filmi izledim. Diyaloglar sadece küfürlerden ibaretti.üzgünüm..

darklist
5 yıl önce

boşuna zaman kaybı bir film bol küfürlü konu desen saçma müthiş diyenlr heralde daha ilk kez film izleyenler

alanyalı yusuf
Reply to  darklist
5 yıl önce

Yazdıklarınızın altına imzamı atıyorum..
Buralarda az da olsa, filmden anlayan insanları görmek güzel..
Selamlar

deniz
5 yıl önce

filmi izleyemiyorum.5.dakikadan sonra sona sarıp filmi bitiriyor.

fulya
5 yıl önce

Harika mutlaka izlenmeli !!

samiabi
5 yıl önce

bir sinema sever olarak ailesinden yoksun ve tramvaya uğramış bir genç hapishane ortamına nasıl alışır ve bird e babası orada olursa ne olur ben ömrümde bu kadar küfür etmedim be amma küfürlüymüş ya film güzel sadecece izleyin ve emeğe saygı deyin

ekol
5 yıl önce

Bozuk bir baba-oğul ilişkisini anlatan, üst düzey oyunculuğa sahip, her cümlede küfür barındıran bir hapishane filmi, izlenebilir.

turab
5 yıl önce

baya güzelmiş film ha

Alp Arslan
5 yıl önce

Gayet guzel…Cocuk iyi oynadi…

alanyalı yusuf
5 yıl önce

Film yeni ergenlere güzel gelebelir… Nasıl 7 puan almış hayret
Oldukça saçma ve geyik bir film.
40 dk.dan sonra kapattım.

emin
Reply to  alanyalı yusuf
5 yıl önce

normalde yorum yapmam ama iyiki senin yorumuna cevap yazmış arkadaş yoksa bu filmi kacıracaktım .sen sevmemmiş olabilirsin ama film guzel . seni kaale alıp izlemekten vazgecen olursa onlara diyecegim filmden anlayan arkadaşlar üzülür neden izlemedim diye .hayat gibi acılı eğer yop 10 listenizde avatar yoksa kesınlıkle izleyin

Konur Darendeli
Reply to  alanyalı yusuf
5 yıl önce

Alanyalı Yusuf normal bir izleyici olarak film hakkında başkalarını incitmeden kendi fikrini yazmış,yaşlı da olsa genç de olsa herkesin, başkalarının fikirlerine (kabul etsin veya etmesin) saygı göstermesi bence çok önemli. Belki benim yaşımdan da olsa gerek, ben de çok film seyrettim 🙂 bana göre de sıradan,suç makinası ceza evinde olan bir babayla yine herşeye karşı gelen ve suç işleyen ceza evindeki bir gencin hikayesi,buradan alınan mesaj nedir desem herhalde düzgün bir cevap kimseden alamam. Mina2013 “…filme gelince sıradan bir konu ve sıradan çekimlerle kendini izlenebilir kılması onu birçok filmden üstün kılıyor..” şayet bu ifade doğru olsaydı, izleyici kitlesi dünya çapında… Read more »

mina2013
Reply to  Konur Darendeli
5 yıl önce

siz verdiğiniz porno film örneğiyle benim tezimi desteklediniz, teşekkürler)) dünya çapında çok yüksek izleyici kitlesi olan filmlerin diğerlerinden üstün olduğu fikrine itiraz eden bendim zaten, filmler izleyiciye mesaj vermekle yükümlü değildir, şayet öyle olsa yüksek bütçeli fantastik filmler oscar ödüllerine layık bulunmazdı, ama tüm bunlarla beraber bu filmin verdiği çok önemli bir mesaj var, onu alamamış olmanız tamamen sizin algı kapasiteniz, eğitim durumunuz, bilgi birikiminizle ilgili bir sorundur. Şiddet eğilimi olan insanların, çocukken istismar edilmeleri, başlarına aldıkları darbe gibi faktörler yüzünden birer suçluya dönüştükleri bilimsel olarak artık sabittir ve yine bu suçluların darpla, şiddetle, öfkeyle, aşağılamayla, tehditle asla kontrol altına… Read more »

mina2013
Reply to  mina2013
5 yıl önce

ha unutmadan, alanyalının kimseyi incitmeden yorum yaptığını savundunuz madem, “bu filmi ancak ergenler beğenir” cümlesinin gölgesinde yatan aşağılamayı algı kapasitenize emanet ediyorum, bu kadar değerli bir mesajı izleyiciye basit imkanlarla da olsa verebilen bir filmi sırf anlayamadığı için, anlayabilecek olan kişileri ergen sınıfına dahil etmesi yeterince fütursuzca…

mina2013
Reply to  alanyalı yusuf
5 yıl önce

Şiddet, öfke, güven, aile bağları, dostluk üzerine gerçekçi bir filmi geyik bulduğuna göre asıl ergen sensin

alanyalı yusuf
Reply to  mina2013
5 yıl önce

Merak etmeyin, daha siz doğaman ben sinema seyrediyordum.. Aklının alamayacağı kadar film seyrettim.. İyi filmi kötü ayırt ederim.. Çekimi sıradan, konusu sıradan, çekimiş olmak için çekilen basit bir film o kadar.. Neyse tecrübe kazandıkça ne demek istediğimi anlarsınız!

mina2013
Reply to  alanyalı yusuf
5 yıl önce

yaşımı bilmeden yazdığınıza göre ön yargılarıyla hareket eden, büyümek için yaş almanın yeterli olduğunu sanıp tecrübe kazanmayı reddeden, duygularıyla hareket edip kendisine verilen cevabı hazmedemediğinden olsa gerek filmle ilgili tüm iyi yorumlara defalarca eksi puan yağdırken kendi yorumuna artıları es geçmeyen acemi, çaylak, film yorumlarında bile aşağılamayı üslup edinmiş, çok film seyrettiği için kendini film eleştirmeni, fenomen sanan aciz bir insansınız.. filme gelince sıradan bir konu ve sıradan çekimlerle kendini izlenebilir kılması onu birçok filmden üstün kılıyor..

alanyalı yusuf
Reply to  mina2013
5 yıl önce

Ne kadar anlatırsan anlat, karşındakinin anlayacağı KAPASİTESİ KADARDIR! Bu nedenle ne desem boş… Senin yapacağım şey nedir biliyor musun,
oturup 3 ncü sınıf filmler izleyip övgüler yağdırmak..
Hadi şimdi.. sana iyi seyirler!!

umute13
5 yıl önce

müthiş

suzan
5 yıl önce

film çok güzeldi..sayın bilgin,proxy diye fikm var..koyabilir misiniz?aylardır beklıyorum

sonic
5 yıl önce

yapmanız gereken play e basmak film kendini seyrettiriyor..

oktay
5 yıl önce

izlenebilir bence

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x