BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Generation Iron 2013 ABD / Türkçe Altyazılı-

Mickey Rourke'un anlatımıyla gerçekleşen belgeselde, vücut geliştirmenin evreleri ve yöntemleri ele alınıyor. Bu konudaki yüksek klasman sporcuların dünyasına inen ve Schwarzenegger'i de ele alan yapımı sizlere sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selma Stegmann
6 yıl önce

Görüntüleri hic begenmesemde, cok azim ve emek gerektiren bir is. herkes yapamaz. calisma azimlerine sapka cikariyorum.

baykuş
6 yıl önce

iyi güzel, çalışalım sebat edelim, amma, bu kadar emeğin sadece (estetik açıdan oldukça tartışmalı bir) görüntü için harcanması, bana biraz “vücut geliştirme”nin asıl mantığına aykırı gibi geliyor. Keza , arada bir sahnede, vücut geliştirmecilerden biri ata binerken düşüyor ve bir yeri incinecek (kas yırtılması falan olacak) diye çok sarsılıyordu; . Şimdi sorarım, bu kadar pazu, kas yaptık, bedenimizde şişirmedik kas zerresi kalmadı… ama tüm bu çalışma ve emekten sonra güya daha güçlü ve dayanıklı olacağımıza (mesela attan düşmek vız gelip tırıs gideceğine), sanki daha kırılgan ve hassas olmak biraz saçma değil mi ?… yani bu kadar emek verdikten sonra, insan… Read more »

emre
6 yıl önce

insanlıktan çıkmışlar be

calapari
6 yıl önce

azim disiplin çok çalışmak ve kaybetmeyi de bilmek .güzel bir belgeseldi tesekkürler

gülcan
6 yıl önce

ay bu ne ayol kaslı kaslı iğrenççççççç ben kocişimin göbeğiyle mutluyum……..

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x