BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

On the Job 2013 izle

Puanla:
0 / 10

-On The Job 2013 Filipinler / Türkçe Altyazılı-

Uyuşturucu satıcısı Tiu'nun cadde ortasında öldürülmesi ile bu vaka seçimlere hazırlanan hırslı bir politikacının polis damadı Francis'e verilir. Bu sırada Daniel adındaki genç suikast çetesine girer ve yasadışı yoldan hapise sokularak orada deneyimli Marion tarafından eğitilir. Bu ikili hapisten çıkarak verilen suikast emirlerini yerine getirip tekrar içeri girerler. Böylece kimse onlardan şüphelenmez ta ki Dedektif Francis ve partneri Acosta onların izini bulana kadar.Filipinlerde politikacılar ve yüksek rütbeli askerler için hapisteki mahkumların suikastçi olarak kullanıldığı ortaya çıkınca yaşanan gerçek bir skandaldan esinlenilerek çekilen filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

7
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
film adamı

benzerini izledik diyen arkadaşlar, bence film izlerken ne izlediklerini bilmeden akı boku birbirinie karıştırıyor… son derece önemli güzel film… gözlük takın izleyin…

murat

film gayet güzeldi fügen hanım emeğiniz içinde teşekkür ederiz.Başka siteden film izleyemez olduk 🙂 kolay gelsin…

Mekk

çok güzel filmdi ama sonu daha anlamlı bitebilirdi.

ORHAN

Benzerlerini çok izlediğimiz tür bu kez filipinler sineması örneği olarak bizimle. Kötümü tabiki değil.Benzer konu olsada.. filipin kültürünüde izlemiş oluyoruz. Bnimde FÜGEN HANIMDAN ricam.Filmin Adı LİHİS Flipinler sinemasından . alt yazısız izledim. alt yazılı olarak sayfanızda olursa ses getireceğine eminim. teşekkür ederim.

Artemis

Filipinlerden çok güzel bir suç filmi.İspanyol ekolü bir ülkedir.Her ne kadar Güneydoğu Asya ülkesi olsada.Filmlerinde çok fazla konuşma olmasının sebebi İspanyol kültüründen etkilenmelerinden kaynaklanır.Fügen Hanım’a benimde 1-2 önerim olucak.ben daha çok Latin Amerika filmlerini seviyorum.Meksika Devrimi konulu Arrancame la Vida (2008) ve Ekvador yol filmi Qué tan lejos (2006) yayınlanmasını rica ederim.

Fügen

Önerdiğiniz filmler benim de hoşuma gitti. Altyazıya uygun sürümde film linki bulununca çevrisini yapacağım. Teşekkürler.

Artemis

çok Teşekkürler Fügen Hanım.Aklıma gelirse yine sölerim ilerde belki yeni öneriler.