Susa 2010 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Susa 2010 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Susa 2010 Gürcistan / Türkçe Altyazılı-

Babası uzun süredir evden uzakta olan Susa ve annesi Tiflis yakınlarında küçük bir kasabada yaşamaktadır. Annesi içki imalat kısmında çalışırken, küçük Susa'da kaçak içkilerin elden teslimatlarını yapmaktadır. Babası eve dönene kadar sevmediği bu işi yapmak ve sevmediği bu kasabada yaşamaktan başka çaresi olmayan Susa'nın tek dostu, daha önce kendisi gibi kaçak içki işinde çalışmış olan Juja'dır. Günler her zamanki griliğinde akıp giderken, küçük Susa'nın tek bir dileği vardır: Babasının bir an önce eve dönmesi ve annesinin söylediği gibi onları alıp büyük şehire götürmesi... Gürcistan yapımı olan ve küçük bir çocuğun dramatik hayatını gerçekçi kurgusuyla aktaran yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİZİMİZ: TOZMİK)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

AŞAĞIDAKİ SEÇENEKTEN FİLMİ İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇINIZ. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
High-one
3 yıl önce

lütfen linkleri yenilermisiniz

ADMİN: MERHABA, VİDEO ÇALIŞIYOR ASLINDA.. VK SEÇENEĞİNDEN İZLEMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE BASİT BİR ŞEKİLDE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR. DAHA SONRA BU SAYFAYI YENİLEDİĞİNİZDE FİLM AÇILACAKTIR. İYİ SEYİRLER DİLERİM.

melekimu
7 yıl önce

vahşi kapitalizmin vurduğu ülkelerden gürcistanda sefalet böyle yaşanıyor demek ki her ülkenin sefaleti kendine özgü, birbirine yakın üretimden pay alan halkı ,kominizmden sonra serbest piyasada kendine böyle yer bulacak sovyetlerin artık bakamayacağını anladığı her bünyesindeki ülkeye bağımsızlığını sunmasından sonra devletin güvenli sularından çıkan halklar kendi yollarını bulmak zorundalar ve kapitalizm böyle acılarla vurur.

cgl
7 yıl önce

beş para etmez , sanat filmi adına birşey yapmaya çalışmışlar ama olamamış hiç sarmadı beni

öğretmen
7 yıl önce

İmzamı atıyorum yorumunuzun altına, izin verirseniz. Hem bir sinemasever olarak, hem bir insan olarak, hem de bir öğretmen olarak beni çok etkjiledi…. Teşekkürler, emeği geçenlere, sebep olanlara…. Genel olarak “tematik” filmlere, “durum” filmlerine bayılıyorum…. “Olay” vurgulu filmlerde, film, yaşam sanatının önüne geçiyor…İzleyiciye, “çağrışım” veveya “satır arası” bırakmadığı için izleyen açısından “olay” filmleri, bir film zamanı kadar durdurulmuş “imgelem fırsatları” demektir… Teşekkürler tekrar bu filmi izlememe sebep olanlara ve de emeği geçenlere….

Arteta
7 yıl önce

bu ne salak filim admin yaaa

Aytaç Ars
7 yıl önce

Minimal sinemanın gücü! Bu filmi ve tarzı sevenler için yine bir Gürcistan filmi olan Öte Yaka / Karşı Yaka filmini öneriyorum.

kadir
7 yıl önce

çaresizlik,yoksulluk ve hayaller arasına sıkışmış küçücük bir hayat. filmde drama güzel işlenmiş, herşey hayatta olduğu gibi ve sade. genel anlamda beğendim ama son kısmını pek anlayamadım. tozmik ve admin emeğiniz için tşkler

nurisami
7 yıl önce

Güzel film,beğendim.Teşekkürler.

YUKSEL
7 yıl önce

tşk vizyon film ekibine

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x