BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Baskı / One Hour Photo 2002 ABD / Türkçe Altyazılı-

Seymour "SY" Parrish yaklaşık 20 yıldır Savmart adlı yerel markette fotoğraf tab etmektedir. En iyi müşterileri olan Yorkin ailesinin fotoğraflarını yıllardır tab eden Parrish, onların mutluluğuna imrenmektedir. Ancak Parrish, zamanla yalnızca fotoğraflarını tab etmekle kalmayıp, Yorkinler'i gözetlemeye başlayınca, o ailenin bir üyesi olmak istediğini fark eder. Fakat bir süre sonra her şeyi boş verip Yorkinler'in yaşamına müdahale etmekte tereddüt etmez.Yakın zamanda intihar sonucu kaybettiğimiz ünlü oyuncu Robin Williams'ın başrolünde yer aldığı bu yapımı sizlerle paylaşıyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
5 yıl önce

Sadece Robin Williams için izlemeye değer…

Usakli
5 yıl önce

Robin Williams ölümsüzdür..!

5 yıl önce

izlenmeli duygusal akıcı olmaz dedirtiyor

5 yıl önce

sevgili admin “yakın zamanda intihar sonucu kaybettiğimiz ünlü oyuncu” söylemi yerine “yakın zamanda kaybettiğimiz ünlü oyuncu” da denilebilirdi, İntihar konusunda uluslararası basın ve yayın kurumları daha dikkatli. ‘Evinde ölü bulundu’ deniyor genllikle. Yıllardan beri mutsuz olduğu, kendisini yalnız hissettiği, içki içtiği ve sürekli depresyonlara maruz kaldığı biliniyordu. Yalnızdı evinde. Evinde yalnız ölü bulundu. Daha fazlasının kanıtı yoktur. Türkçe basın ve yayın hemen sanki bizzat gözlemiş gibi ‘intihar etti’ demişti

ORHAN
5 yıl önce

Aşırı iddiası olmadan,iyi bir oyuncuyla ,belkide ailelere dönük, yalnız yaşayan bir kişinin, bütünleştiği aileyle *gerekli olmayabilir* kendi dünyasının olmasını istemeyen durumların bize yansımaları diye düşünüyorum. finaldede fotoğrafta aile ile beraber olarak bitiyor. Zamanı ÇOK DEĞERLİ (!!!!!) olanlar izlemesin. Siteye teşekkürler.

alanyalı yusuf
5 yıl önce

Filmin finiş yazısını görecek kadar seyrettiyseniz TEBRİK EDİYOR sizi..
Oldukça sabırlı ve azimli bir seyircisiniz demektir..
Boş vaktiniz var ve durağan bir film seyretmek istiyorsanız izleyin..
İyi seyirler.

# Einstein
Reply to  alanyalı yusuf
5 yıl önce

aynen haklısın ☺

Tozmik
5 yıl önce

Bu sene kaybettiklerimiz gerçekten büyük oyunculardı.Önce Philip Seymour Hoffman Şimdide Robin Williams.Bu Oyuncular Yerleri doldurulamayacak Eşsiz Aktörlerdir.Bu Film ise Psikolojik Yapımlar Arasında Oyunculuk Açısından En İyilerden Biridir.Film olarak çok beğenmeyenler olabilir.Ancak Robin Williams’ın Muazzam bir Oyunculuk sergilediği Müthiş bir Psiko-Gerilime dönüşüyor.Başkası oynasa belkide filmi yarıda bırakırdım.İş Oyuncu İçin Seyredilcek Filmler vardır ya.Onlardan Biri…

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x