BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Hellion 2014 ABD / Türkçe Altyazılı-

Wilson ailesinde baba Hollis (Aaron Paul) karısının ölümüyle sarsılır ve günden güne kendisini alkole vererek bitirir. 13 yaşındaki Jakob ise gelişme çağında merakı olan motosiklet yarışları, gençler ve tehlikeli maceraların içine annesinin de ölümüyle sürüklenir. Daha da asi bir karaktere bürünür ve suçla tanışır. Suç dünyasına küçük kardeşinide bulaştırmaya kadar gider. Bu durum sosyal hizmetlerin dikkatini çeker ve paramparça olmaya yüz tutan bir aileyi kurtarmak için harekete geçerler.Annelerini kaybeden bir ailenin dramını çarpıcı dille ele alan bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ORHAN
6 yıl önce

Aaron Poul (BREAKİNG BAD-in muhteşem JESSİ-si) üstelik ortak yapımcı olarak, bu filmde niye oynamış.BÜYÜK HATA. Anneleri olmayan iki çocukla baba rölünde hiç inandırıcı olmadığı gibi,çocukların sorunlarıda tam belirgin değil.Siteye teşekkürler.

güzeldi
6 yıl önce

Aaron paul filmi aq biraz sıkıcı ve zayıf güzel yani daha iyi sekilde yapılabilirdi

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x