BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kaplan Gözler / Tiger Eyes 2012 ABD / TÜRKÇE DUBLAJ-

Davey'in babası sandviç dükkanı işletirken silahlı saldırı sonucu öldürülür. Dawey, annesi ve erkek kardeşiyle New Mexico'da teyzesine taşınır. Burada kendini sığıntı gibi hissedip uyum sorunu yaşamaktadır. Annesinin psikolojik sorunları da cabasıdır. Hayatı tepetaklak devam ederken kızılderi kökenli Wolf ile tanışır. Wolf'u tanıdıkan sonra hayatı biraz olsun düzene girmiştir. Ama ne olursa olsun halâ babasının ölümünü kabullenemez.Çeşitli festivallerden ödülle dönmüş olan ve yerel ögelerle zenginleştirilmiş bu filmi sizlere Türkçe dublajlı sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mina2013
5 yıl önce

White Lies 2013 filmini daha önce istemiştim ama alt yazı olmadığını belirtmiştin, http://www.imdb.com/title/tt2386257/ belki alt yazı şu an mevcuttur diye hatırlatmak istedim, uzun zamandır izlemek istediğim bir film, lütfen mümkün olsun.

ADMİN: KONTROL ETTİM AMA HALA AYNI ŞEKİLDE, BUNUN İÇİN ÜZGÜNÜM MİNA HANIM. ÖNERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x