BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Temiz Mazi / Clear History 2013 ABD / Türkçe Altyazılı-

Bir halkla ilişkiler uzmanı “Howard” isimli arabayı pazarlamayı reddeder; bunun sonucunda bir milyar dolar kaybeder ve çevresi tarafından dışlanır. Bunun üzerine saçlarını ve sakalını keser, yeni bir isim alır ve Martha’s Vineyard’a taşınır. “Rolly” adaya Howard’ın mucidinin taşınmasıyla hareketleri değişen popüler biridir. Eski haliyle tanınmayan Rolly düşmanını adadan göndermek için bir plan yapar. Bu arada milyonerin karısını baştan çıkarmaya karar verir.Herşeyini kaybeden bir adamın sıradışı öyküsünü aktaran bu yapımı sizlere sunuyor; iyi seyirler diyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

4
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
68 Kuşağı

İzleyin

Choose #

Saçma :/

sel

kötü bir film. stand up show’u film yapmaya çalışmışlar, üstüne alt yazıları çeviren arkadaşın filme kendince sansür koymaya kalması, zaten kötü olan filmi daha da berbat hale getirdi. Ulen bu memlekette nekadar ahlak zabıtası varmış be…oralsex’in tanışmak diye çevrildigine ilk defa burda şahit oldum

isimsiz

ne “temiz mazi”si yaaa, “geçmişi temizle” olarak çevrilmeliydi, bildiğimiz internetteki olay bu işte