Kabei: Our Mother Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Kabei: Our Mother (Kâbê) 2008 Japonya / Türkçe Altyazılı-

1940 Tokyo’sunda, Nogami ailesinin huzurlu yaşamı, baba Şigeru’nun komünistlikle suçlanıp tutuklanmasıyla aniden bozulur. Karısı Kayo iki kızını yetiştirebilmek ve evi geçindirebilmek için Şigeru’nun kız kardeşi Hisako ve Şigeru’nun eski öğrencisi Yamazaki’nin desteğini alır ve sabahtan akşama kadar çılgınca çalışır. Ama eşi asla geri dönmez. 2. Dünya şavaşının patlak vermesiyle tüm ülke üzerine karanlık bulutlar çöker. Ama Kayo yine de ailesini bir arada tutmaya, neşeli ve güçlü olmaya çalışmaktadır. Zorluklar içindeki bir annenin duygusal hikayesini anlatan ve Yôji Yamada tarafından çekilen film için yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TURGAY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.

FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ORHAN
6 yıl önce

Düşünüyorum…..DÜŞÜNMEK bana insan olduğumu hatırlatıyor. Sadece Japon sineması için değil Dünya sineması için..örnek alınacak değerde. Başından sonuna kadar her karesiyle,oyunculuklarla, NASILDA İZLENESİ BİR SİNEMA…Siteye teşekkürler.

Fügen
7 yıl önce

Senaryosu pekçok şeyi kapsayacak kadar zengin ve düşündürücü, oyunculukları doğal ve etkileyici, çekimleri ise son derece başarılı bir film. Savaşın halk üzerindeki olumsuz etkilerini filmi izleyene de yaşattıran bir yapım. Birçok yorumcunun başyapıt dediği kadar var. İzlemenizi tavsiye ederim.

Risa
7 yıl önce

Tek kelimeyle BAŞYAPIT! bayıldımm Aile demek böyle bir şey olsa gerek…

deano
7 yıl önce

mükemmel insancıl…başyapıt sabırla izlemeyi bilene..

Mermaid
7 yıl önce

Başyapıt kesinlikle.Büyük bir film.Başka filmle karşılaştıramıorum şuan.Ashita no Kioku Ken Watanabe oynamıştı.o filmden bile daha iyi. Tadanobu Asano bence Japonya’nın en iyi aktörü.çokta yakışıklı:)

erdem
7 yıl önce

Film, harika başyapıt. Öneren ve paylaşan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Son yıllarda sıklıkla hukuk ihlallerinin yaşandığı ülkemizde zamanın ruhuna uygun düşmektedir. Adalet herkese lazım suçsuz yere cezaevlerinde yatanlara yazık oluyor. Adil yargı olmaz ise neye güveneceğiz?

Tozmik
7 yıl önce

Başyapıt… Japon Sinemasının en iyi Örneklerinden biridir.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x