BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Le Démantèlement (The Auction) 2013 Kanada / Türkçe Altyazılı-

Gaby, yeni bir çiftlik satın alır ve koyunlarını burada yetiştirir. Çiftliğin adı Bouchard ve Oğulları olmasına rağmen, onun itina ile büyüttüğü ve uzaklarda yaşayan sadece 2 kızı vardır. Büyük kızı günün birinde para yardımı ister, aksi halde evine ipotek gelecektir. Babalık duyguları ile hareket eden Gaby ise, çiftliği bile elden çıkarmayı düşünmeye başlar.Cannes Film Festivalinden ödülle dönen ve bir babanın çaresizliğini aktaran bu yapımı sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

5
VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:

5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Öngör

Meğerse rap müziğin kökeninde mezatçılar varmış 🙂

Lara

Sinir bozucuydu…Bir tşk bile etmedi…değmedi…

Edin

Bence fedakarlık değil bu salaklık. Kaldı ki iki kardeşinin babadan kalan malın üzerindeki haklarını da gasp etmiş oldu. Bu konuya ilişkin düşüncem. Film de gereksiz uzundu. Sinemalara koşmadan evde izleme imkanını verenlere sonsuz teşekkürler.

Mustafa

Film bana bildiğim birşeyi bir kez daha öğretti. Fedakarlık karşılıksız olunca fedakarlık olur. Bir karşılık beklediğiniz zaman yaptığınız iyilik fedakarlık olmaktan çıkar. Yani birine, bu en yakınınız da olsa fedakarlık yapıp yapmamak size bağlı. Ama yaparsanız karşılık beklemeyin. Ya da yapmayın. Ama soru şu; birine bir iyilik yaptığınızda enayi yerine konulmak zorunuza gitmeli mi? Yoksa yaptığınızın hiçbir karşılığı olmamalı mı? Böylesine karmaşık düşüncelerle izledim. Alışılagelmiş konuların dışına çıkan senaryoları iyi işlendiğinde hayranlıkla izliyorum. Alışılmışın dışına çıkmak marifettir çünkü. Bunu her babayiğit başaramaz. Bu filmde bunu bana göre başarmışlar. İzleyin kendiniz karar verin. Ben galiba hep bir çiftliğim olsun da özgür… Read more »

Tozmik

Bence İyi bir film.Bir Babanın fedakarlıkları üzerine kurulu anlamlı bir film.