BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Piano in A Factory / Gang de qin 2010 ÇİN / Türkçe Altyazılı-

Sanayi mahallesindeki sokaklarda bir müzik grubu ile akordiyon çalarak geçinen, boşanmak üzere olan bir baba, piyano çalmakta çok yetenekli olan kızının onunla kalması için bir piyano bulmaya çalışır ve aklına müthiş bir fikir gelir.Kızının çalışabilmesi için gerekli olan piyanoyu çeşitli yolları deneyerek bulmaya azmeden bir baba ve ona destek olan arkadaşlarının dokunaklı hikayesini sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mermaid
6 yıl önce

Fügen Abla önermiş,çevirmiş ve Uzakdoğu filmi diye izliyim dedim.Vasatın üstü bir film.Ancak
bişiler eksik gibi geldi bana.ne olduğunu bende bilmiorum.çok iyi filmde değil yani.ama izlenesi bir film bencede.Emek için Teşekkürler.

Tozmik
6 yıl önce

Vasatın 1 tık üstü olan anlamlı bir film.Yalnız Müzikal Sahneler beklediğimden çok daha fazlaydı.Bu filmin türüne Müzikal olarakta eklenmeliydi diye düşünüyorum.Keyifle izlenebilecek bir film.

turgay
6 yıl önce

1. emeginden dolayi fügen arkadasa selam. 2. aslinda tuhaf bir film. nedenmi a. abd merkez bankasinin bugüne dek bastigi dolara amerikanin genelinden 5 kat daha fazla sahip bir ülke çin. b. gecen hafta basina düsen haberlerde dünyadaki dolar- milyarderleri – sirasinda 3. sirada bulunan, herne hikmetse- komünist- parti tarafindan yönetilen ülke. c. minnacik isvicrenin altin rezervi 129 kat daha fazla- çin halk cumhuriyetinden-.vs. vs… teketek bireyler üzerinden kara mizah ve dram esliginde filmde çinli otoriterler elestirilmeye çalisilmis fekat… 3. film niye tuhaf, izledikten sonra sizler karar verin. son söz. 17 ekim devrimi sonrasi bolsevik dayanisma ruhu özelliklede ütopyasi filmin tümüne… Read more »

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x