BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.

Cut 2011 Film izle

Puanla:
0 / 10

-Cut 2011 / Japonya,Fransa,ABD,Türkiye,Güney Kore / Türkçe Altyazılı-

Sinemayı eğlence aracı olarak gören ve büyüsünü kaybettirmeye başlayan kişilere kin kusan bir sinemacı olan Shuji’nin hayatı, abisinin öldürüldüğünü öğrenmesiyle çıkmaz bir döngüye girer. Shuji’nin abisi mafyaya 12 milyon yen borçlanmıştır ve Shuji bu parayı iki hafta içerisinde ödemelidir, yoksa abisi gibi öldürülecektir. Parası olmayan Shuji çareyi para karşılığı mafya elemanlarından dayak yemekte bulur. Borcu tamamen ödenene kadar yiyeceği dayaklar için tutunacak tek dayanağı ise saygı duyduğu filmleri hatırlamaktır.Sinema sanatına ilginç bir saygı duruşunda bulunan, İranlı yönetmenin çektiği ve Türkiye'nin de çekildiği yerler içinde yer aldığı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN İZLEYİCİMİZ: TURGAY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

2
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Korkut ULUĞ

Daha önce ”sinema sevgisi” ve ”sinemaya saygı” içerikli çok güzel filmler izlemiştim. Bunlardan biri de nefis ”Cinema Parasido” idi. Bu film benzerlerinden çok farklı yaklaşmış konuya. Gittikçe insanlıktan uzaklaşan ,yozlaşan . kişilik özellikleri kaybolmaya yüz tutmuş,tüketim elemanı haline gelmiş bir dünyada güzellik üretmenin fazlaca bir anlamı kalmıyor. Sinemayı sanat yapan,toplumları ileriye taşıyan gerçek sinema ustalarının filmlerini ,küçücük terasında çok az sayıda izleyiciye parasız sunan bir sinema tutkununun ”don kişot” örneği tek başına toplumu uyarmaya, uyandırmaya çalışıyor. Teknolojik olarak görkemli ancak sıradan,sanal,yapay hatta aptalca çevrilmiş gişe filmlerinin ortalığı kaplamış olmasının getireceği sorunlara,doğuracağı çirkinliklere dikkat çekmek hatta korkmadan bunlar aleyhine tek başına… Read more »

suss

Bir an heyecanlandım fatih akın’ın filmi mi diye ama değilmiş 🙂 admin rica etsem lusin dink’in saroyan ülkesi filmini ekleyebilir misin… çok teşekkür ederim…