Das Fräulein 2006 Film izle | VizyonFilmizle.tv | Film izle, Full HD Film izle, Altyazılı Film izle, Türkçe Dublaj Filmler, Vizyondaki Filmleri izle
BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Das Fräulein 2006 İsviçre,Almanya / Türkçe Altyazılı-

50 yaşındaki Ruza, 25 yıldan beri İsviçre'de yaşamaktadır. Bir fabrika kantini işletmekte ve memleketi Sırbistan'a dönmeyi kesinlikle düşünmemektedir. 60 yaşındaki kantin işçisi Mila'nın tek hayali ise, Hırvatistan'da bir ev yaptırmaktır. Günün birinde hayat dolu genç kadın Ana ortaya çıkar ve Ru~a ile Mila'nın hayatını altüst eder. Gününü gün eden, geleceği hiç düşünmeyen Ana, geçmişinden kaçmakta ve yüzleşmeye cesaret edemediği büyük bir sır saklamaktadır. Eski Yugoslavya'nın farklı bölgelerinden İsviçre'ye gelen inatçı üç kadının hikayesini anlatan filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz.

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]
Subscribe
Bildir
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
alanyalı yusuf
6 yıl önce

Sıkılmadan seyrettim.. Tşk.ler

alanyalı yusuf
6 yıl önce

Filmle ilgili 2 yorum yapılmış..
Biri kötü diyor, diğeri iyi :))
Ama her ikisine de saygı duyuyorum.. Film biraz da kişisel beğeni ile alakalı bir durum. Herkesin bir filmden beklentisi farklı..
Neyse biraz daha beklesin bakalım bu film.. İlerleyen yorumlara göre, seyrederim belki..

Ahmet Karaca
6 yıl önce

altyazi da kayma var !! ama filim güzel tavsiye edilir..

Tozmik
6 yıl önce

Beğenmedim.Çok Vasat bir film…

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x