BİZE DESTEK OLMAK İÇİN LÜTFEN FİLMLERE YORUM YAPIN.
Puanla:
0 / 10

-Fair Play 2014 Çek Cumhuriyeti,Slovenya,Almanya / Türkçe Altyazılı-

1984 yılında Amerika'da düzenlenen 23. Yaz Olimpiyat Oyunları'na hazırlanan genç atlet Anna , kendisine zorla enjekte edilen dopinge karşı mücadele eder. Spor, drama türündeki Fair Play, o dönemin Çekoslovakya'sının politik ve sosyal yaşamına da ışık tutuyor. Çek Cumhuriyeti'nin bu yıl için seçtiği Oscar aday adayı filmi sizlere sunuyor; yorumlarınızı bekliyoruz. (FİLMİ ÖNEREN VE ÇEVİREN İZLEYİCİMİZ: FÜGEN ATASOY)

"VK"ya YÜKLENMİŞ FİLMLERİ (Giriş Yapmak Lazım yazan) İZLEYEBİLMEK İÇİN VK.COM SİTESİNE ÜYE OLUP OTURUM AÇMANIZ YETERLİDİR.

OK.RU TÜRKİYE'de ENGELLENMİŞTİR. VPN KULLANINIZ.


FİLMLERE LÜTFEN YORUM YAPINIZ.

İNGİLİZCE'den ÇEVİRİSİNİN YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ VEYA SİTEYE EKLENMESİNİ İSTEDİĞİNİZ FİLMLERİ BİZE BİLDİREBİLİRSİNİZ:
İLETİŞİM (mail): [email protected]

3
<strong><i>VizyonFilm İZLEYİCİ YORUMLARI:</i></strong>

3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
  Subscribe  
Bildir
Sportmen women

Gerçekten izlenmesi gereken bir film çünkü türkiye nin de gerçeklerini vurguluyor ufak yaşlarda devlet spor politikası gelişmiş olan ülkelerde nasıl olimpiyat barajı geçilir bize gösteriyor tüm yanlışlarıyla bir atletin ve ailelerinin izlemesi gereken bir dram

Tozmik

İyi bir Film.Orjinal bir Film olduğunuda düşünüyorum.Spor ve Politika türlerini biraraya getirip izleyiciye etkileyici bir biçimde sunmak zor bir iştir.Bu film bunu başarıyor.

Güzel film. Eline sağlık 🙂